• 68 kiloda tekvando olimpiyat şampiyonu olarak 2012 olimpiyatlarındaki ilk ve belki de tek altın madalyamızı kazanmıştır.
  • an itibarıyla kürsüye çıkıp istiklal marşını çaldıracak sporcumuz.
  • an itibariyle altin madalye alisini canli izleyebilirsiniz:

http://londraolimpiyat.trtspor.com.tr/…ive.asp?id=4
  • roportajini dinlerken gozleri yasarmayan adamin sinirlerine saglik.

benim gozler pinar kesti, hala da durmus degil. helal sana kardesim.
  • an itibariyle olimpiyatlarda bize istiklal marşı dinlettiren sporcu. harikasın çocuk!
  • bayrağımızı tepelere tepelere çektiren yürekli sporcumuz. yalnız bayrak çok kırışıktı, herkes ümidini kesti tabi bayraktan kırıştı bayrak iyice. dikkat lütfen...
  • londra 2012 olimpiyatlarında ülkemiz adına en büyük başarıyı elde eden sporcudur, iyi ki varsın da altın madalya kazanmak neymiş sevincini yaşadık.
  • servet'i ben bugün tanıdım. aslında tüm yanlışlıkta burada başlıyor.

alanında dünya bir numarası, 3 yıldır maç kaybetmeyen bir sporcumuz var ve çoğumuzun ondan haberi bile yok. olimpiyatlarda başarısız olan sporculara yüklenirken bir de bunu düşünmek gerek, biz en başarılarını bile doğru düzgün tanımıyoruz, takip etmiyoruz ki.

servet gerçekten bir fenomenmiş ama zaten favorisi olduğu alanda bekleneni yapmış ve altını kucaklamış, ben cahilliğimden heyecanla izlemekle yetindim maçları. yarı final mücadelesi o kadar heyecan vericiydi ki finalini beklerken, youtube'dan eski mücadelelerini izledim. gerçekten heyecan verici bir stili var.

diğer yandan afro saçları, puanlık vuruşlar yaptığında sevinmesi, puan verilmeyince tepki gösterip ihtar alması... gerçekten izlenilesi bir sporcu. yarı final mücadelesi sonrası röportajında ingiliz halkına teşekkür etmesi de ayrı bir güzelliğiydi. servet ne yapsa yakışır ona. en çok da altının yakıştığı gibi.

annesine allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın. bizi bu kadar sevindirdin, allah da sana uzun ömürler versin.

teşekkürler afro.
  • 23 yaşında avrupa,dünya ve olimpiyat şampiyonluklarını kazanmış sporcu, öeeeh dedirtiyor insana cidden. helal olsun genç şampiyon !
  • en önemlisi tekvando tarihimizin ilk altınını kazandırmıştır ama aynı zamanda da 2012 olimpiyatlarının ilk altınını kazandırmıştır. helal olsun!
hesabın var mı? giriş yap