şükela:  tümü | bugün
  • motosiklet terörü saçmalığından daha önemli ve daha vahim terördür. hatya iddia ediyorum taksici teröründen beterdir. bunları sadece minibüsçüler geçer.

    hep bir aceleri var, tek şeritleri emniyet şeridi. en sevdikleri selektör. vallahi bıkkınlık geldi. otobana bağlanırken haliyle en sağ şeride düşer yolunuz. ve o yol ilk 500-800 metre emniyet şeridine dahildir.

    bu amına koyduğumun, genelde ihtiyar olan şerefsiz evladı emniyetten son sürat gelir. yok abi ne denediysek çözüm yok. emniyete şikayet et yok, beyaz masa yok, çalıştığı şirketi ara plaka ver yok. tek çare o ibnenin önüne kırmak ve elinle "yavaşla yavaşla, birazdan geçmişini sikicem dayı" işareti yapmak. bak nasıl hemen dörtlüleri yakıp hızını düşürüyor. dene ve gör.
  • tehlikeli terördür. hele hele okul servisini hayvan gibi kullanan teröristler en tehlikelileridir. insanlar mecburiyetten çocuklarını emanet ediyorlar. bu teröristler okul servisiyle makasa giriyor, hatalı sollamalar yapıyor, sellektörler kornalar havada uçuşuyor. bağlı oldukları yeri arıyorsun sallayan yok, polise şikayet ediyorsun ama polisin gücü sadece garibana yettiği için kimse bir şey yapmıyor vs vs vs. hem trafiktekilere hem de vatandaşa gına getirmiş vaziyetteler.