şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yazar. ilk hoşgeldin benden olsun istedim.

  ayrıca oscarlarda gönlü aslında pek de favori olmayan the help'den yana. o yüzden takdir ediyorum zira benim de gönlüm ondan yana.
 • 'hepiniz ermenisiniz, hepiniz piçsiniz' başlığına 'hepiniz kafatasçısınız' mealinde kafatası linki koyduğu için entry'si silinen, daha önce de birkaç entry'si daha silindiğinden lanetli olan yazar. abdullah avcı'yla ilgili 'ben demiştim' mealinde daha önceki entry'sini paylaşmış, bunun üzerine birkaç kelam etmiştir. entry silinmiştir! aynı entry'i 'linki kaldırıp, ben demiştim' şeklinde yapınca onaylanmıştır.

  olmayacak bu böyle bakalım bi neymiş kurallar dediğinde adeta boğulmuştur. doğru düzgün açıklayıcı bir başlık bulamamıştır. o başlık, şu başlığa, bu başlık, o başlığa derken biçare sözlükte dolanıp durmuştur. sözlükte 'sık sorulan başlıklar' şeklinde (labirentlisinden değil ama) bir oluşumun elzem olduğuna inanmaktadır ki kendisi gibi mağdurların daha fazla olmaması için.
 • prison break başlığına "çok ağır spoiler" yazdıktan sonra müthiş mühim bir bilgiyi paylaşabileceğini sanan yazar. yaptığının inanılmaz ayıp bir şey olduğunu fark etmeli.

  zira kendisine de belirttiğim gibi 10 paragraflık dikkatle okunmadığı sürece herhangi bir şey ifade edemeyecek nitelikte bir yazı yazmamış olup, arama'ya prison break yazıp arattığımız ve son sayfaya geçtiğimiz anda ister istemez gözümüzün seçtiği bir şeyi bizlerle sözüm ona paylaşmış.

  not: işbu vesileyle olur da bir moderasyon mensubu bu yazımı görürse, spoiler işine bir çözüm bulunması gerektiğini belirtmiş olayım. yoksa gönül rahatlığıyla dizi/film başlıklarına giremez hale gelicez.
 • ağır spoiler'lı bir entry paylaşmadan öncesi, daha başka şeyler yaz da, spoiler'a gözümüz kaymasın şeklinde suçlanan yazar. ayıplı bir şey yaptığına inanmamaktadır. yukarıda da belirtildiği gibi sözlüğün spoiler uygulamasından dolayı kimi sıkıntılar doğmaktadır ve bundan ötürü de suçlanmaktadır. yıllarca sinema ve daha başka sitelerde de bulunduğundan 'spoiler' kavramına saygısı sonsuzdur. kendisi sözlük okuyucusuyken birkaç kere başına geldiğinden artık diziyi toptan bitirmeden sayfasına girmemektedir. diğer yazarlara da bunu önermekten başka yapacağı bir şey yoktur.
 • 11 tane grand slam kazanmis, henüz 24 yasinda career grand slam yapmayi basarmis, roland garros'u yedi kere kazanarak on sene öncesine kadar kimsenin kirilmasina ihtimal vermedigi bjorn borg'un rekorunu kiran, ve bütün bunlari hemen herkese göre dünyanin gelmis geçmis en iyi oyuncusu (bkz: roger federer) ve azman djokovic'le ayni dönemde oynayarak yapan, ayni zamanda mats wilander'inden andre agassi'ye kadar bütün büyüklerin her firsatta centilmenligine ve alçakgönüllülügüne vurgu yaptigi, bugün dahi kirdigi rekordan sonra "djokovic dünyanin en iyisi", diyen, kariyerinde bir raket kirmisligi, en ufak hakareti görülmemis, en kritik maçlarin en kritik anlarinda bile (keza bugün kazandigi roland garros 2012 finali de dahil) rakibinin aleyhindeki hakem hatalarini gösterip puan kaybetmekten çekinmeyen rafael nadal'i bir kalemde çirkef diye harcamis büyük spor otoritesiymis kendisi. memnun oldum...
 • son 2 haftadır üst üste geçen haftanın en dikkat çeken entry'lerine entry sokmayı başaran güçlü kalem.
 • bu hafta da istatistik kategorilerine girmeyi başaran yaratıcı kalem.
 • kalemi o kadar güçlü ki 200.000 rpm gibi bir hızla dönebilmekte.
 • yüksek lisansa başladığı için artık eskisi kadar aktif olamayacak olan yazar.
 • yüksek lisansa başladığını bizlere bildirdiği için kendisine gülümseyerek "götüm" demek isterdim ama şimdilik sadece "n'olur geri dönme" diyorum*