şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir sözlük yazarı.
  • sevgilisi olup olmadığını merak ettiğim yazar.
    (bkz: #35830993)
  • yardım sever insan. işini gücünü bıraktı, kanada ve göçmenlik v.b. konularda merak ettiğim, öğrenmek istediğim konularda cevaplar verdi.
  • çomarlara tahammülü olmayan yazar. adam zaten sizin gibiler yüzünden kanada'ya kaçmış bir de sözlükte neden çeksin sizi? özelden sorulan sorulara yanıt vermese de sürekli kanada'ya göç etmekle ilgili bilgilendirici ve faydalı entryler girerek içimdeki umutları her geçen gün körüklemektedir.
  • kesin ik departmanı çalışanıdır bu.*
  • kimin piçi olduğu belli olmayan yazar (#68111701)

edit: silinen entride "muhammedin piçleri" diye ağzından salyalar saçıyordu.
  • ıleride bir gun kaza eseri iki gozunu birden kaybetmesi ya da vucut butunlugunu bozacak bir olay yasamasi icin dua edecegim eksi sozluk yazari.

kendisi icin bu durum abartilan bir seymis. onun icin kazaymis olurmus, bir problem yokmus.
  • dorock xl kendisinin mı yoksa sadece güçlüyü otomatik olarak savunanlardan mı merak ediyorum.

(bkz: engelle)
  • gözü çıkan biri için ''bize ne ya'' diyebilecek kadar boş hatta bomboş bir adam.

edit: ben bu lavuğa bomboş adam dedim ama bu bomboş falan değil, bildiğin avarel aq. bir insan her entry'sinde '' ben yurt dışındayım, ben kanada'dayım'' yazar mı?

mal mısın evladım sen? herhalde tedavi amaçlı kanada'ya gitmiş. türkiye'de beyin nakli yapılmıyor, kanada gelişmiş bir ülke galiba orada beyin nakli ameliyatları başlamış. neyse geçmiş olsun, umarım iq seviyesi 35-40 seviyelerinde bir beyin bulursun ve naklini yaparlar. en azından embesil olursun, hayatını idame etmek için sana yeter de artar bile.
  • :)) sevgili eksici yazarlar

eksisozluk bugun var yarin yok.1000 tane beni kotuleyici entry girseniz ne yazar?
    ben istedigimi yazmaya devam edecegim :)) hayirli pazarlar cnm.