şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir sözlük yazarı.
  • sevgilisi olup olmadığını merak ettiğim yazar.
    (bkz: #35830993)
  • yardım sever insan. işini gücünü bıraktı, kanada ve göçmenlik v.b. konularda merak ettiğim, öğrenmek istediğim konularda cevaplar verdi.
  • amerika'daki tecrübelerimi anlattığım yazımda (#67476398) bir arkadaşının (büyük ihtimalle birlikte yaşadığı erkek arkadaşı) san francisco'da nasıl başarılı olduğunu anlatıp, yüzde 5 gerçekleşme ihtimali olan bir olayı yüzde 95 gerçekleşme ihtimali olan bir olaydan daha olası gösterme çabası içine girmiş, saygısız bir yazar. ilgili entry

bunu kendisine mesaj yoluyla da yazdım. ama buraya da yazmak farz oldu. neden?

dedim dur bi bakayım şu sosyal masturbasyona muhtaç insana. sıkı durun.

referandumda evet veren birisi kendisi. ilgili entry
    bir diğer konu da san francisco başlığına yazdığı yazı... sanki sözlükte, internetin toplamından daha çok san franciscolu varmış gibi şu yazıyı yazmış. tam bir sosyal masturbasyon yani...

neyse bunu kendisine tekrar mesaj atma yoluyla yazayım dedim. bir baktım; engellemiş. benim yaptığım hiçbir şey yok engellemesi için. gayet iyi geceler ile biten bir mesajdı.

bunlar hep böyle işte... erkek arkadaşıyla yaşar, evet verir. içki içer, akp'ye oy verir falan... sonra biz camiye işeyenler oluruz. deri maskeler falan...

yazık.
  • çomarlara tahammülü olmayan yazar. adam zaten sizin gibiler yüzünden kanada'ya kaçmış bir de sözlükte neden çeksin sizi? özelden sorulan sorulara yanıt vermese de sürekli kanada'ya göç etmekle ilgili bilgilendirici ve faydalı entryler girerek içimdeki umutları her geçen gün körüklemektedir.