şükela:  tümü | bugün
  • gercekten tahammulum yok benim bu tur insanlara. ozellikle yuksek sesle ve itici mimiklerle konusmayi seven sisko bir hanim ablamizsa kafami gomecek bir seyler ariyorum ve kulakliklarimi takiyorum duyunca. bir insan nasil aynaya bakip gorunusunu duzeltiyorsa, ara sira da kendini dinleyip "ne diyorum ben amk?" veya "acaba disaridan sesim nasil duyuluyor?" diye dusunmeli. bak mesela su an bu entry'i derste onumdeki gerizekali kiz hocanin da dinlemekten memnun olmadigi vasat hikayesini komikmis gibi anlatip mimikleriyle kendi kendine guluyor. laptopu firlatip entry yarim kalirsa kusu-
  • şahsıma adına, karşı cinse aitmiş gibi çıkan ses tonuna sahip insandır. kadında erkeksi, erkekte kadınsı ses ve konuşmalara tahammülüm yok demeyeyim , allah vergisi ama bir itiyor elimde olmadan.

ha ama gerçekten tahammülümün olmadığı bir şey varsa, başı ayrı kıçı ayrı cümle kuran insan. bir de bunu birilerini eleştirmek için yapıyor haspam.

(bkz: karpuzagaci)
  • şanssız insandır. kimse kendisini aslında dinlemez, dinlermiş gibi yapar.

not: dinlermiş gibi yapanım*
  • (bkz: malum kişi)
  • (bkz: bekir bozdağ)

ya yemin ediyorum duyunca sesini kendi etimi parçalayasım geliyor.
  • (bkz: nihat doğan)
  • tibet nefes egzersizleri ile diyaframını kullanmayı öğrenirse tonunu düzeltebilir.

not: çözüm odaklı insan