şükela:  tümü | bugün
  • toyota auris dizel'in bu klasmana girdiğini düşünüyorum, almaya gittiğimde satıcının bana dizel diye benzinli araba gösterdiği konusunda o kadar ısrar etmiştimki. kaputu açıp göstermek zorunda kalmıştı adam.
  • audi a6'dan cikip honda civic'e girerseniz "alman degil japonlarin ses yalitimi iyidir" diyenlere hah hah hassiktir diyebilirsiniz.

elmayla armudu karsilastiriyosun diyene, lan araba buyuklugune gore gercekler degisiyorsa ne ayak bi tespitmis senin bu yaptigin, derim.
  • yukarıdaki yorumların aksine japonlarda sıfır olan teknoloji
  • kesinlikle honda degildir.... japon eziyettir... (ses yalitimi konusunda)
  • tabiki de s40 volvo.
  • benzinli otomobillerdir & opel değildir
  • volvonun bu konuda iyi oldugunu dusunuyorum ama kesinlikle honda degil bence. tamam adamlar iyi araba yapiyo yillarca kullan anasini aglat bana misin demiyo, yedek parca desen cok ucuz ( bulundugum yer itibariyle konusuyorum) ama otobana cikinca allah ne verdiyse butun ses icerde yaf. kulak kalmiyo adamda.
  • resmen gerzek ifsa etmistir. japona yalitimi iyi diyen insan formlari dahi olusmus. muhtamelen radyasyona falan maruz kalmislar.
    simdi biri cikar 7 serisi s serisi falan cizirti yapiyo der.
    almanlarin ustune otomobil ureten oldugunu dusunenin bu dunyada yasiyor oldugunu sanmam.
  • hondanın ses yalıtımının iyi olmasını hiç bir hondacı gönül dostunun istemeyeceğine emin olduğumdan, bence de honda değildir.
    (bkz: vtec)
  • bunu anlamak için önce alt sınıf bir araç ile uzun yol yapılır (linea, polo, clio, fluance) sonra mercedes c, e, s kasalarının bu işte ne kadar mükemmel olduğuna şait olunur. bmw de mercedes kadar iyidir yalıtım konusunda. ama kimse bana japon araçlarının yalitimindan bahsetmesin corollanın arka çamurluklarının etrafındaki yalıtım malzemesi (haliflex) iğrenç. volvonun en alt sinifi bile bu işte başkadır. japonlar kaliteli araba yaparlardi, konforlu araba değil.