• sesini özledim;

sesinin benim sesime verdiği tepkiyi özledim;

senin sesinle çıkan benim için o yanyana gelen kelimelerini özledim;

sesindeki tınıyı, o tınıdan ne halde olduğunu anlamayı özledim,

sesini özledim; sen yokken senin yansımanı, senin sadece bir sese bürünen varlığını özledim;

sen varken duygularının, bakışının yansıması olan kelimelerini özledim;

demektir.
  • bunu en güzel nazım hikmet söylemiştir.

ve benim, birdenbire yüzünü değil, gözünü değil, senin sesini göresim geldi.
  • var boyle bisey. kesin bilgi, yayalim
  • benim için böyle birisi var. sohbetini sesini bir çok şeyi özledim. unutulamayan sevgili görünüyor.
  • sesini unuttuğum halde sesini özlediğim biri vardır. uzun zaman oldu bu konuyu açmaya gerek yoktu sanırım.
  • sesinden başladım özlemeye...
    gözlerin, bakışın, duruşun sırada...
    ama önce sesin, sesin, sesin, ille de sesin...
    senin sesin hasretin billur öznesidir. hasretin en aç-susuz halidir.
    (bkz: sevgilinin sesi/@karviskali)
  • sesin yetmez nefesini de isterim...der bir şair dizelerinde.
  • telefon edip söylemeyi deliler gibi istediğim ama tükürdüğünü yalama olayını kabullenemediğim için asla söylemeyeceğim söz.
  • ba$ka hiçbir varligin, veya ses çikaran hiçbi$eyin üretemeyecegi o inanilmaz tiniyi, melodi ve ritmin anlatamayacaği kadar yoğun duygulari ifade etmekteki mükemmelligiyle belirgin etkileyicigilini, içten gelmesiyle hitap ettigin ki$iyi mest etmesini ya$amak isteyi$imin ifadesi olan cümle.

3-5 kelimenin belini kirarak anlatilmayacak kavramlari, bir nefeste önüme seren o karizmatik dalgalar silsilesini arzulayan bedenimin sana olan açlığımla biraraya gelmesiyle, spontan olarak dudaklarımdan dökülen-püsküren sözcükler katarı.

bir seni, bir de sesini özlüyorum..
  • beynin bir kac saniye tamamen bos olmasi aninda otomatik olarak gonderilen bir sinyal ile ortaya cikan ihtiyac durumu. kacinilmaz son ile noktalanmasi ruh icin gida olur, uzaktaki sevgiliyi duyabilmek icin telefona yuklenilir. karsi taraftan alininan tepkiler yumusacik oldugunda ruhunuz dere olur akar*.
hesabın var mı? giriş yap