şükela:  tümü | bugün
  • güzel ve farklı bir proje. böyle güzel instagram sayfaları bulduğum zaman mutlaka takip ediyorum. ( instagram’dan tiksinmemek için şart ) umarım hızlı büyüyüp daha çok video bizimle paylaşırlar. ben en iyisi hikayemi bir de onlardan duyayım.
  • videolar, müzikler, hikayeler, tasarım ve elbette seslendirme... çok iyi.

seslendiren kişi kim onu çıkaramadım bir tek.

https://www.instagram.com/seslendirmag/
  • tasarımı minimalist, fikri güzel, kusursuz bir ses tarafından oluşturulmuş, müziklerle şiir seslendirmeleri paylaşan müt-hiş bir instagram sayfası, bir oluşum.

üstelik istediğiniz şiiri/yazıyı söylerseniz seslendirmesini ve kurgusunu yapıp altına bir de sizi/adınızı/hesabınızı shout out yapıyorlar. gün boyu stres ve curcunadan bunalıp eve giderken veya evde kafa dinlerken uğramanız gereken bir yer kesinlikle.

buradan tık tık.
  • yeni kesfettigim instagram sayfasidir. standart olarak paylasimlarin oturtuldugu sade tasarimi ve konsepti oldukca hosuma gitti.

konsept de cok kisa haliyle, cesitli konularda secilen metinlerin oldukca basarili videolar ve arkaplan muzigi esliginde seslendirilmesi. detayi icin bir goz atin bence. kisa kisa zaten, kucuk bir mola vermek icin birebir.

devami gelir umarim. secilen muzikleri ayrica begendim. muzik listesi olsa onu da ayrica takip ederim vallahi.
  • entryleri okuyorum sonra sayfaya giriyorum, yok lan diyip entryleri tekrar okuyorum. sonra tekrar sayfaya gririp "bu ne len" diyorum ve cikiyorum.

ve sen gozlerimden ayiramadigim iki damla bugumsuluk... instagramin krizantemi...
  • türkiye'deki şiir konseptlerine bildiğin kafa tutan bir tarzı var. ilginç.

hani bir şiir dinlemek için bir video açarsın ve arka planında ya klasik müzik ya da çoban müzikleri olur ya, işte bunda yok.

arka planda lp, michael kiwanuka falan çalıyor.

güzel kafa.