1. spam sms atan bir kuruluş. "x senden bir tane daha yok bu dünyada, mutlu nice yıllara... hediye kitabını almak için mutlaka bizi ara. 0212 291 23 24 h.b.1.tl." şeklinde insanları sinir ediyorlar hayır bugün doğum günüm falan da değil. hasta amk bu insanlar.

sonradan gelen edit: http://www.sespayayincilik.com/
  2. nası bi kafada olduklarını merak ettiğimdir. ulan metalürji ve malzeme mühendisi adama mesaj atıp iş görüşmesine çağırmak da ne oluyor??
  3. az önce kısa mesaj yoluyla beni "iş"e çağıran kuruluştur. nazik tekliflerini kabul edemediğim için üzüntü duymadığımı buradan yetkililerine duyurmak isterim.
  4. işsizlik maaşını daha 2. ayında kaybetmemek için iş görüşmesine gittiğim kurum. eğer görüşmeye gitmezseniz iş-kur maaşı kesiyor.
  5. makine muhendisi adama is gorusmesi icin spam mesaji atan kurum.
  6. spamcı yayıncılık.

şöyle bir mesaj attılar şimdi: "bir damla mürekkep bir milyon kişiyi düşündürebilir... arayın! hediye kitabınızı gönderelim. 212 291 2324"

bi de attıkları spam sms'in başında soyismimin ikinci harfi olan "ö" harfini "u" şeklinde yazmışlar. bi bunu becerebileydiniz amk. ismimi nereden buldunuz? kimsiniz lan siz?
  7. "adım soyadım kitap okuyan uslanmaz... arayin! hediye kitabinizi gonderelim. 212 291 2324" şeklinde sms atan firma. adımı soyadımı nereden buldunuz olm?
  8. bildiğin dolandırıcı firma, üstelik de haklarında açılmış bir sürü dava, şikayet ve hatta gazete haberi varken yıllardır bu şekilde iş yapıyorlar ve dolandırmaya devam ediyorlar.
    anlatacak olursam; kurumumuza kitap satmak için geldiler, almak istemeyince "almak zorunda değilsiniz, deneyin 15 gün içinde iade edebilrisiniz" dediler. ürünleri teslim etmeleri için "teslimat fişi" imzalatıp gittiler. teslimat fişi de üstü boş olan bir kağıt parçası. (hay kafama tüküreyim) 15 gün içinde defalarca firmayı aramamıza rağmen oyalayıp geri dönmediler. bunun üzerine firmayı arayınca "iade süremiz 7 gündür ve iade süresini geçtiğiniz için ödemeniz gerekiyor" dediler. bu arada elimde ne sözleşme kopyası ne ödeme planı hiç bir şey yok ve nereye ödeyeceğimiz bilgisi de yok. firmayı aradığımızda çeşitli çelişkili laflar edip oyalıyorlar ve ne bilgi alabiliyorsunuz ne sözleşme örneği. 15 günden sonra patronum suyuna gidip ürün değiştirmesi yapmak istediğini ve ödeme yapacağını söyleyince her nasılsa geldiler. ellerinde fotokopiyle çoğaltılmış sözleşme belgesiyle ödeme yapmamızı istediler. fakat bu belgede gördük ki üstünü diledikleri gibi doldurup üstüne telefon ve adresi bile sallama yapmışlar. üstelik yasal olarak vermeleri gereken sözleşmenin renkli kopyasını vermediler. bunun üzerine ödeme yapmayacağımızı söyledik geri gittiler. patronum ürünlerin ücretini banka havalesi yoluyla yapmamı istedi ve yaptım. ancak hala bana sözleşmemin aslını ve borcu yoktur yazısını yollamadılar. ben de yarın tüketici hakem heyetine şikayete bulunacağım. aman diyorum herkesi uyarın bu yayınevinden ve bunun paravanı kitabi yayıncılıktan uzak dursunler. internette bir arama yapan ne demek istediğimi daha iyi anlar.
  9. bütün sistemlerini dolandırıcılık üstüne kurmuş firma. kapıdan satış yaparlar. cayma hakkını kullanmak istersiniz ama beceremezsiniz.

biz sizi arayacaz deyip notunuzu aldık derler ama kimse dönmez. ...

yok yok valla yazarken içim sıkıldı. o yüzden yazmıyorum. ama buradan onlara sesleniyorum, aklınızı alacam sizin. dörtgözle bekliyorum benden izinsiz adıma düzenlediğiniz faturayı icraya koymanızı

sespa yayın hakkında bilgi verin