1. nası bi kafada olduklarını merak ettiğimdir. ulan metalürji ve malzeme mühendisi adama mesaj atıp iş görüşmesine çağırmak da ne oluyor??
  2. az önce kısa mesaj yoluyla beni "iş"e çağıran kuruluştur. nazik tekliflerini kabul edemediğim için üzüntü duymadığımı buradan yetkililerine duyurmak isterim.
  3. işsizlik maaşını daha 2. ayında kaybetmemek için iş görüşmesine gittiğim kurum. eğer görüşmeye gitmezseniz iş-kur maaşı kesiyor.
  4. spamcı yayıncılık.

şöyle bir mesaj attılar şimdi: "bir damla mürekkep bir milyon kişiyi düşündürebilir... arayın! hediye kitabınızı gönderelim. 212 291 2324"

bi de attıkları spam sms'in başında soyismimin ikinci harfi olan "ö" harfini "u" şeklinde yazmışlar. bi bunu becerebileydiniz amk. ismimi nereden buldunuz? kimsiniz lan siz?
  5. "adım soyadım kitap okuyan uslanmaz... arayin! hediye kitabinizi gonderelim. 212 291 2324" şeklinde sms atan firma. adımı soyadımı nereden buldunuz olm?
  6. telefon açarlar ve daha hiç ihtiyaç var mı sorgulamadan ilk cümleleri "biliyorsunuz, kitaplara karşı önyargılı olan bir toplumda yaşıyoruz... bik bik bik olur. bir şekilde sizden randevu koparırlarsa ultra mini etekli bir hanım abla ofisinize gelir ve olaylar gelişir.

internetteki yorumlara da bakarsanız uzak durulması gereken bildiğiniz scam olan firma.
  7. hırsız bir firmadır.

kapıdan satış yaparlar. tüketici kanunlarına göre cayma hakkınızı kullanırsınız. kitapları gelip sizden almazlar, kargo ile gönderirsiniz o kargoyu da teslim almazlar. hiç üşenmezsiniz, kitapları kendiniz götütürsünüz teslim etmeye. gene teslim almazlar. sonra bir avukata verirler ve böyle tahsil etmeye çalışırlar.

bu memlekette kimse hak hukuk bilmiyor sanıyorlar. bilendim bekliyorum sözlük. akıllarını alacam yakın bir zamanda.