şükela:  tümü | bugün
  • nişantaşı abdi ipekçi caddesi'nde eski lipsi ve daha da eski niş'in yerine açılan gece kulübü/restaurant.
    tesadüfen gidildi ve bir yarım saat kalındı. sadece türkçe çalıyor ve 90'lar çalıyor. ama şarkıların eğlencelilerini seçemiyor bence dj.
    ha bi de bir bira 20 tl, oha derler adama.
  • piyasa, eelence, kaf f, zilly zincirinin son halkası. burasıda türkçeciymiş. sahibide emre ergani.
  • bence türkçe çalması en büyük avantajı buranın ama şöyle bir durum var erken giderseniz belli bir süre sonra şarkılardan sıkılabilirsiniz. bunun yanında saat 00:30-01:00 gibi gidip 2 saat süreyle durursanız gayet eğlenebilirsiniz. fiyatlar biraz pahalı ama bence baya eğlenceli bir mekan ki ben blackk'ten daha çok eğleniyorum burda. kapıdakiler, garsonlar kasıntı değil en azından..
  • yoğun sigara dumanı yüzünden iki gün ciğerlerimin yanmasına sebep olan mekan. sanırım şikayet edilse de bir işe yaramıyor.
  • istanbul sezonunu kapattıktan sonra, başka sezonu kapatan blackk ile ortak konsept yaparak yaz boyunca, blackk club'ın üst katında hizmete devam ediyorlar. emre ergani ve nedim binler yine akıllı bir adım atmışlardır. fakat buna rağmen reina , sortie kadar ses getiremiyorlar. *
  • bu kadar popüler olup da garsonları ve kapıda ki görevlilerin kasıntı olmadığı stand veya loca da oldugunuz surece istekleriniz mumkun oldukca yerine getirilir mesela belli saatten sonra giren kişiler kalabalık yapmaya başlarsa olabildğince sizden uzağa alırlar
  • bu yaz bodrum'da açılacak mekan.
  • bodrum'dan sonra çeşme alaçatı'da bulunan bobou beach'e de şube açmışlar. buraya gitmeyeni ve check-in yapıp, instagram'da foto paylaşmayanı dövüyorlar heralde. şu türkiye'de eğlence sektöründen para kazanmak ne kadar kolay arkadaş, kışın istanbul'da işi götürüyorlar. yazın da zaten istanbulluların çoğunlukla doluştuğu çeşme, bodrum'da. biz de mekan gezip anca şöyle böyle diye eleştiri yapalım. türkçe çalmak dılında hiçbir numarası yok ama gördüğüm kadarıyla alaçatı'nın en önemli gece mekanlarından birisi olmuş.
  • alaçatı'daki yeri bir felaket klüp. 3 tane kro şarkı için gitmek enayilik.
  • antalya şubesi fena olmayan mekan. yanlız gereksiz karanlık gibi. telefona baktıktan sonra gözlerin ortama alışması zaman alıyor*.

edit: kapandı.