• şahsi fikrimi söylüyorum, heavy metal tarihinin en iyi albümlerindendir.

(bkz: underrated)
  • sadece annihilator'ın değil, tüm zamanların bana göre en iyi 10 albümünden biri. "haydi bi ilk şarkıya kulak vereyim" diye cd player'a koysam da tüm albümü dinlemeden edemem. değişken, progresif, agresif, romantik ve her annihilator albümü gibi "şizofren"dir. en iyi 10 metal ballad'ından ikisi (phoenix rising ve sounds good to me) bu albümde yer alır. ayrıca şarkı sözlerinin tamamını bildiğim nadir albümlerden biridir.
  • davulda, şu an dream theater'ın davulcusu olan mike mangini'nin bulunduğu annihilator albümü. var gerisini sen düşün.
  • bence gelmiş geçmiş en başarılı annihilator vokalisti aaron randal'ın vokal yaptığı ilk ve son annihilator albümü.
  • benim için exodus - good day to die ile birlikte tartışmasız en iyi pre-workout şarkısıdır.
  • birçok şeye ilaç gibi gelen albüm. ama özellikle üşengeçliğe. yapılacak iş güç vardır, ama yapasınız hiç yoktur. ama boş boş oturmak da koymaktadır.
    sağlam bir bahaneden daha fazlasını istiyorsanız bu albümün dinlenmesi şartır. çünkü albüm boyunca isteseniz de başka hiçbir şeyle uğraşamaz, aklınıza başka hiçbir şeyi getiremezsiniz. pür dikkat kesilirsiniz. zamanın nasıl geçtiği bile anlaşılmaz.
    ayrıca güne başlarken dinlenmesi de bir başka güzeldir, hele ki güne hiç başlamak istemiyorsanız.
    evet böyledir.

ps: büyük adam şu jeff waters.
  • epik bir symphony x şarkısı. bas gitarla başını çalmak çok eğlencelidir ayrıca. bir diğer aynı konsept için (bkz: sea of lies)
  • dünyayı ateşe ver.klibinde jeff waters ın senkoplarda gitarını dövdüğü sahne insanda aynısını yapma ihtiyacı uyandırıcak kadar gaz gelir.teller kopabilir dikkat!
  • black veil brides'ın müthiş albümü. billboard top 200'de 17. sıraya kadar yükselmiş. legacy, fallen angels, rebel love song gibi mükemmel şarkılar var.
  • jeff waters'ın alice in hell ve never neverland başyapıtlarından sonra inişe geçtiğinin ilk göstergesi.
    bu albümle birlikte king of the kill ve refresh the demon albümleri, annihilator'un şarkı yapılarını daha durgunlaştırdığı, gitarlardaki keskin ve sayko riffleri daha da az kullandığı albümler olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap