şükela:  tümü | bugün
  • günümüzde erp ve .net framework ikilisinde profesyonel olarak çeşitli firmalara sistemler geliştiren yazılım firması.

(bkz: enterprise resource planning)
  • perşembe gününden (11.10.2017) bugüne (13.10.2017) hemen döneceklerini söyleyip de dönmeyen çalışanlara sahip firma.

e iyi tabi, dönmesin. dönerse nasıl çalışabilirdik ki kendileriyle.

iyi ki dönmemişler. aferim.

edit: haklarını yememek gerek, 6. gün üstüne* dönüş yapmışlardır.
  • set kısaltmasının açılımı: selected enhanced technologies

tarihçe ve faaliyet alanı:1993 yılından beri edindiği deneyim ile butik hizmet veren bir teknoloji firması olarak yurtiçi ve yurtdışındaki birçok kurum ile yazılım projeleri geliştiriyor, iş çözümleri implemente ediyor, danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor ve dışkaynak kullanımı çerçevesinde iş gücü hizmeti sunuyor. tüm bu çözüm ve hizmetleri 6 ana kategoride sınıflandırıyor. logosundaki renklerin de karşılıkları aynı zamanda bu kategorilerdir;

black : iş çözümleri platformu; set yazılım esnek ve modüler yapısı ile işletmeler için özelleştirilmiş bir erp çözümü sunuyor.erp, crm, bütçe yönetimi, insan kaynakları, ufrs, hazine yönetimi, finansal uygulamalar gibi çözümler sunuyor.

red : dikey iş çözümleri platformu; tüketici finansmanı, perakende, tarım ve hayvancılık sektörlerinin spesifik ihtiyaçları için geliştirdiği uygulamalar mevcut.

orange : proje bazlı dışkaynak hizmetleri; belirli bir şartname çerçevesinde set e ilettiğiniz projeleri tüm kaynak kodları ve hakları ile birlikte analiz ediyor, özel yazılımlar geliştiriyor ve yazılımı tüm haklarıyla teslim ediyor.

purple : istihdam bazlı dışkaynak hizmetleri; kurumsal süreçlerini bilgi teknolojileri alanında iyileştirmek, yeni projeler üretmek isteyen kurumlara dışkaynak desteği veriyor, projelerine uygun olan en doğru insan kaynağını sunuyor.

blue : hızlı yazılım geliştirme ortamı; set blue framework ile iş ve güvenlik kütüphanelerine sahip bir altyapı ile hızlı, güvenilir ve standardize olarak yazılım geliştirilmesi sağlanıyor.

green : danışmanlık ve eğitim hizmetleri; crm yetkinlikleri, erp-crm seçim süreçleri ve projeleri, yazılım kalitesi, yazılım test süreçleri ve bireysel gelişim ile ilgili konularda uzman kadrosuyla yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri veriyor.

setaksit isimli ürünleri ise türkiyenin en yaygın kullanılan tüketici finansmanı ve taksitli satış uygulamasıdır.(bkz: setaksit)