şükela:  tümü | bugün
  • a haber'in dünyalar güzeli haber spikeri.
  • gece 04.00 haber bülteni'nden periscope yayını yapan hanım.

https://www.periscope.tv/w/1vaxrobnryakl
  • tam adi setenay guaşe cankat oldugunu bildigim, atv de muhabirlik yaparken yaptigi kamyon yarislari haberindeki sempatikligi ve guzelligi ile dikkatimi çekmis sırf onun haberlerini izleyeyim diye şahsımı atv'ye kitlemis; şu sıralar a haber'de haber sunuculuğu yapan ve müthiş sempatik, enerji dolu, içten, gamzesini ve yanaklarini sikasim gelen, isminin hakkını veren tatli, güzel insan. yayınlarından önce periscope yayını açıp hayranlarının tum sorularını gecenin bir yarısı bile yanıtlıyor. kendisinden nacizhane istegim twitter ve facebooktan(kendisi adina grup acarak) günlük yaşamına dair daha çok paylaşımda bulunması. bu arada yanılmıyorsam geçen yaz kendisini bodrum'da görmüştüm, tatilinde rahatsız etmeyeyim diye yanına gidip tanisip bir forograf cekilememistim, hala içimde bir uktedir :) ilerleyen zamanlarda daha güzel kanallarda, daha büyük işlerle daha çok ekranda görecegimize eminim kendisini. yolu ve bahtı açık, yüzündeki gamzeli gülücükler eksik olmasın.
  • (bkz: adige pşaşe)
  • sibel can-sıla karışımı a spor spikeri. çoguzel.
  • aspor izleme nedenim olan dünyalar güzeli spor spikeri
  • anladığım ve gözlemlediğim kadarıyla son dönemde kanal içerisinde de yükselen ve işini hakikaten iyi yaptığını düşündüğüm spor habercisi.

güzelliği konusundaysa sözlükle aynı fikirde değilim.
  • biraz önceki yayında ersen martin tarafından beşiktaşlı olduğu açıklanmıştır. yaktın kızı ersen.
  • beşiktaş'lı olmak tv sektöründe can yakmayan durumdur. en güzel örneklerinden biri güntekin onay zaten. tv dizilerinde bile ana karakteri beşiktaş'lı yaparlar ikisinin ortası zararsızdır diye...

onun dışında dün aklıma gelmişti nasıl güzel bir fiziği, nasıl güzel bir duruşu nasıl bir güzelliği olduğu hakkında buraya bi şeyler yazacaktım. sol frame'de görmemle bunları da dile getirmiş oldum...

allah nazarlardan saklasın.
  • ismi hardcore çerkes ismi. çoğu çerkes kızı gibi bu da taş. bizim türk kızlar güzel olsa da kezbanlık yakalarını bırakmıyor, bunun aksine çerkes hatunlar ekstradan asiller.