şükela:  tümü | bugün
  • efendim dün gece eve biraz geç geldim,arkadaşlarla kulüp rakısı eşliğinde oturup hasbihâl ettik...eve geldim lakin uyku tutmadı,oturmaya devam ettim,sonra bir spor haberlerine bakayım dedim ve ahmet akcan'ı gördüm...ahmet akcan'a büyük saygım var onu geçmek olmaz oturup izleyeyim dedim ama o da ne?

a spor ekranlarında bir ahu eda,aman allahım...bir okyanusun ortasında kalmışım ve beni o kurtarmaya geliyor sanki...kim olabilirdi bu?

adı setenay guaşe cankat imiş efendim lakin ben bu hanımefendiyi daha öncede izlemiş,böyle bir hissiyata kapılmamıştım...büyük ihtimalle spor ekranlarının heihachi'si turgay demir yüzünden olmalı,diğer seyirlerimde bu güzel hanımefendiye hep heihachi turgay eşlik ediyordu,futbol zevkimizi körelttiği gibi hanımefendinin güzelliğini de gölgeliyormuş demekki,çık aradan turgay!!!!

efendim sonra bir çay koydum ve pastaneden ayıptır söylemesi kıymalı börek alıp geldim lakin o da ne?

bu seferde hanımefendi de adını koyamadığım ama beni mutluluğa sevk eden bir şey gördüm...düşündüm ve sonunda buldum;şefkat...

evet...ben bu hanımefendinin şefkati ile ablam olmasına karar verdim ve o an öyle istedim,işin garibi kafam çakırken çok aşık olup vazgeçmişimdir ama bu ablalık aşkından ayıldıkçada vazgeçemedim ve duygularımı başlığına yazdım...

şimdi şöyle diyeceksiniz,ayıldın,gerçeklerle yüzleştin ve küçük emrah misali artık bacımsın diyorsun ama hayır,öyle demiyorum...gerçekten güzel bu fikrim değişmedi ve hatta daha da derinleşti o'na karşı hissiyatım lakin bir sevgili ve yar olarak değil,bir hemşirem olarak...

velhasıl kelam iddiamı her ne olursa olsun yineliyorum,bu hanımefendi spor ekranlarının en güzel yüzüdür kanaatime göre...

1

2

3

4

5

6

7

8

9

bu da heihachi turgay
  • kesinlikle katıldığım önerme. kendisi çerkez güzelliğinin tipik örneği olup, allah sahibine bağışlasın demekten başka bir şey gelmiyor elimden
  • eğer okuyorsan seninle psıhaliveye çatal sallamayı hayal ediyorum.
  • nihan cabbaroğlu varken doğru olmayandır.
  • (bkz: kübra hera aslan)

setenay hanımın güzelliğinden ziyade surat ifadesi ilk etapta sempatik bir hava veriyor. sokakta gördüğüm zaman kafamı bir daha çevireceğim seksapalite yok kendisinde. ama çok hojjdur.
  • ben de çok beğeniyorum bu kadını fakat aspor'un diğer spikerleri arasında hangisinin en güzel olduğu konusunda karar veremiyorum.
    diğerleri için:
    (bkz: ceyla büyükuzun)
    (bkz: çiğdem ceylan)
    ulan aspor'u sırf şu 3 kadın için izliyorum.
    (bkz: aspor spikerlerinin güzel olması)
    bu arada futbol hakkında da bayağı bilgili olduklarını belirtmek isterim. boş yorum yapmıyorlar.

not: buradan bu 3 hanımefendiye sormak istiyorum. (bkz: taner karaman)'ın yaptığı saçma yorumlara nasıl katlanıyorsunuz? yemin ediyorum şu taner'e falan program yapacaklarına 3'ünüze bir program yapsalar en çok izlenen spor programı olur.

edit: en güzel demek kişiden kişiye değişkenlik gösterir fakat bu kadına çirkin diyen yazarların gözlerinden öperim.
  • a spordan sonrasını okumadım.
  • o gözler nedir öyle kardeşim ya? bu resmen suç! ilgili makamları göreve çağırıyorum!
  • (bkz: abi seviyorsan git konuş bence)

yalnız, iddianı çürütmek için çaba harcamayacağım çünkü setenay gerçekten güzel.
    sırf onu bırakıp başka kanala zaplayamıyorum diye sunduğu programları izlemiyorum. kapılıp gidiyorum rüzgarına.
    mesela şafak tükle var cansın helvacı var roksan var duygu var sine var ama bu setenay başka bişey.
  • simge fıstıkoğlu öldükten sonra olabilir ancak.