şükela:  tümü | bugün
 • linux serveriyla bogusup bir yandan da oldukca zorlu bir bolumde son donemini yasayan suser.
 • hayati agir cekimde yasayan, yavas yavas konusup yavas yavas hareket eden, pek akilli pek efendi pek yardimsever bir sahsiyettir kendileri. gunun birinde acik kaynak* bir proje ile dunyayi sallayacak, heyecanla bekliyoruz.
 • gönderdiği çikolata ile sırf beni değil yaklaşık 20 kişiyi sevindirmiş insan.. sayesinde hayatımdaki tesadüflere bir tanesi daha eklenmiş, "acaba herkesle ortak bir arkadaş mı bulacağım? artık kimseye birşey anlatamayacak mıyım???" korkuları etrafı sarmaya başlamıştır.....*
 • hayretler icerisindeyim! yoktan var olmus bir dostum var benim. 2 yildir hem de. sessiz sessiz duruyor öyle bir sinir ötede. sonra hic beklemedigim anda elini uzatiyor, tutup ayaga kalkiyorum. arada yanimdaymis da aniden dürtmüs gibi güldürüyor bir hareketiyle. ö harfim olmasina ragmen "naber la got?" demek istedigim bir insan kendisi*. daha karpuz kesecegiz o yüzden ayrilmasin bir yere.
 • gec gelen spoiler: sozluk geliniyle cok cok mutlu olasi sozluk damadi.
 • baya degisik bi insan. paranoyak desem tam degil. internete itimati az diyelim. ($imdi buraya itimat yazdim, bana garip geldi ama ona gelmez. gencecik ya$inda kâfi mâfi diye konusan bir adam, kendisini sikca dedelikle itham ediyorum. neyse..)

  sözlükten mesaj atip "sevgilim telefonumu evde unutmusum ev telefonumuzu yazar misin?" diyorum. $öyle bi cevap veriyor:

  bastaki 4 rakamli sehir kodundan sonra 8 rakam var, abcdefgh diyelim. senin favori sayin da xy olsun.

  a - x = 4
  b - y = 1
  c - x = -3
  d - y = 0
  e - x = 5
  f - y = 3
  g - x = 7
  h - y = 5

  ha sorun mu? degil. hem en sevdigim sayiyi biliyor, hem de ben de ne olur ne olmaz diye sayilari degistirip yazdim simdi buraya. demek ki bulmusuz birbirimizi.