şükela:  tümü | bugün
  • sizin sözlüğe verdiğiniz reklamin ta ****

ulan serefsizler öyle kocaman reklam mı olur! ya milyar kez reklamı bildirdim uygunsuz diye ama yok 2 3 yenilede bir karşıma çıkıyor.

tanım: kadın görselleri ile müşteri çekmeye çalışan sanal alışveriş sitesi
  • kadın aksesuarları ile şu an ilgimi çekmiş ve kart çekimini yapmakta olduğum alışveriş sitesi. fake değildir umarım :p
  • internet sitesinde sipariş verilen ürünün 3 ila 7 gün içerisinde kargoya verileceği yazan fakat 11 gün önce sipariş vermeme rağmen hala ürün tedarik aşamasında gibi bilgilendirmeler ile teslimatını yapmayan uyduruk mağaza.

sözde müşteri hizmetleri diye verdikleri numarayı 3 kez aradım. ilkinde x ürün stokta yokmuş diğerleri var o bekleniyor dendi. 2. aramamda x ürün geldi y ürün stokta yokmuş o bekleniyor 29.sıradasınız dendi halbuki bi önceki aramada diğer 2 ürün ellerinde vardı. son aramamda ise müşteri hizmetlerinde bulunan "can" isimli bir oluşum önce sipariş numaramı aldı arkasından ben şikayetlerimi sıralamaya başladığım an telefonu yüzüme kapattı. instagram hesabından kendilerine ulaşıp şikayetimi bildirdiğimde ve çözüm olarak ne önerirsiniz dediğimde ise zaten 3 kere aramış olduğum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz gibi baştan savma bir cümle kurarak ilgilenilmedi. özetle asla alış veriş yapılmaması gereken, ilgi alakanın sıfır olduğu uyduruk bir oluşum. allah bilir gelecek olan ürünler de yırtık, kalitesiz ve defolu çıkacaktır. beklemedeyiz.
  • seksi teenager mankenler ile reklam yapan site. tıklıyorum ama alacak manken dışında bir şey yok benim için. reklama tıklamaya yazık.
  • 1 haftadır istisnasız her gördüğümde yakından bakmak için tıkladığım bir hanımefendi ile jean reklamı yapan site. ne zaman görürsem günümün geri kalanı farklı geçiyor. belki dünya güzeli değil ama ilginç bir şekilde üzerimde bıraktığı etkiyi anlatmak güç.

yumiciğine gardiyan olurum.

işte o reklamdaki ürün.
  • ben böyle reklama da böyle reklamı sözlüğe alana da çok kötü sövüyorum arkadaş. ulan zırt diye bütün ekranı kaplıyor. bu da yeni moda anasını satayım. bi sözlükte yoktu. torrent sitelerine döndü lan sözlük.

reklam alıyorsunuz da azıcık insaf ya. sokayım alacağınız reklama. köşede çıkar neyse ama bütün ekran kaplanır mı ya? pes.
  • bugunlerde adsense reklamlarında dönen reklamındaki siyah askılı bluz giyen esmer hatuna dakikalarca bakmama sebeb olan sitedir.. hatun hem seksidir hem de tatlıdır..