şükela:  tümü | bugün
 • koc holdinge baglı
  turyat turizm yatırımları a.ş. bunyesinde
  setur acenta
  setur duty free ve setur marinalar zinciri olarak hizmet veren kurulusların pazarlama adıdır.
 • cimri bir seyahat şirketi.binlerle ifade edilen bir euro miktarı peşin olarak ödenmiş olmasına rağmen seyahat belgelerini kargoya karşı taraf ödemeli olarak verebilmiştir.buna ben cimrilik diyorum artık siz karar verin cimrilik midir ticaret bilmezlik midir.
 • maksimum kazanabilecegi %7 gibi ucundan acik bir komisyonun %4 gibi bir bolumunu de portfoyunde tutmaya calistigi firmalara vererek yasam savasi veren acentalardan sadece biridir. koc'a ait olmasi kasasinin cil cil altinla dolu olmasini saglamaz cunku butun holding acentalari gibi setur da uvey evlat muamelesi gormektedir. sahip oldugu musteri kitlesine hizmet verebilmek icin icerde dunya kadar insan calistirir. yillardir sadece musteriye hizmeti on planda tuttugu icin asil cimriligi bu sene de kar edemedik diyerek elemanlari uc kurusa calistirmaya devam ederek yapar.
 • ingiltere baskonsoloslugunun actigi ihaleyi kazanarak kasim 2005 ten itibaren ingiltere vize basvurularini yapacak tek acentadir.
 • altunizade'deki merkezinde çalışanlar, ne kadar hızlıysalar bir o kadar da sevimsizler. yapılması gerekli işlemler, müşterinin kıçından uydurulmuş keyfi uygulamalar havası veriyorlar.
  müşteri sıfatındaki benlen girdikleri polemikteki cesaretlerine hayran kalmıştım doğrusu.

  (bkz: ekşi intikam)
 • uçak bileti alırken çok iyi hizmet veren, bilette değişiklik yapmak istediğinizde ise önce elmadağ'ı, sonra altunizade'yi, sonra tekrar elmadağ'ı aramanızı isteyen, sonra sistemlerinin bozulduğunu ve işlem yapamayacaklarını söyleyen, sonra havayolunu aramanızı tavsiye eden, bununla yetinmeyip havayolunun adresini veren, en sonunda da 200 dolarlık bilet için 150 euro ceza talep eden ve bu bedeli elden ödemeniz gerektiğini söyleyip işlemi savuşturmayı başaran şirket.
  buradan selam olsun kendilerine.
 • vize departmanında 100 küsür liralık bedel yerine 200 lira isteyen (müşteri aptal çünkü, konsolosluğu arayıp öğrenemez), yüzlerine vurulduğunda da eee bi dk evet size para iadesi yapılacakmış diyen ancak bu sefer 50 lira iade etmeye kalkışan şirket. geri kalanı nerde derseniz, o da ofisteki vize işlerine koşan elemanın cebinden çıkıverecektir, tabi elemanın surat beş karış olacaktır.
 • çalışanları için stajyer'in diğer bir anlamı köledir.
 • turlari diger sirketlere gore inanilmaz pahali olan sirket. vardir bir hikmeti mi demeliyim yuh mu demeliyim karar veremiyorum.