şükela:  tümü | bugün
  • koç holding'in 1964 yılında kurduğu setur servis turistik a.ş'ye bağlı gümrüksüz satış mağazalarının adı.

sabiha gökçen havalimanı
    gaziantep havalimanı
    samsun çarşamba havalimanı
    atatürk havalimanı
    alsancak limanı
    kuşadası limanı
    marmaris yeni liman
    yalıkavak palmarina
    bodrum cruise port limanı
    balıkesir ayvalık liman
    ipsala sınır kapısı
    kapıkule sınır kapısı
    habur sınır kapısı
    sarp sınır kapısı
    hamzabeyli sınır kapısı
    erbil diplomatik mağaza lokasyonlarında hizmet vermektedir.
  • ataturk havalimaninda ki 15,5 euroluk urunu sabiha gokcen de 24,5 euroya iteleyen sirket..
  • istanbul'da açılan yeni havalimanının gizli kazananlarından.

yeni havalimanından kaçan yolcular, sabiha gökçen'e ve dolayısıyla buradaki duty-free dükkanlarına hücum etmiş.
  • iş görüşmesinde net ücret teklif edemeyen, her ay değişiklik gösteriyor diyen şirket. asgari ücretten hallice bi para alıcaksın demek bu kadar zor olmamalı.
  • setur duty free hayatının hatasını yapmış, kendisine güvenen bu kadar insanın güvenini bi kaç bin lira uğruna hiçe sayıp, isminin ve arkasındaki koskocaaa koç holdingin adına kara çalmıştır!
    nasıl mı? hemen anlatayım.
    (bu konuda tek olmadığımı görmek de bi o kadar üzdü, şaşırttı beni zira şikayetlerimi ilettiğim ünlü “şikayet var” sitesine yazdığımda aynı dertten muzdarip pek çok insanın şikayetini de okudum. )

olay şu: yurt dışında o kadar zaman gezip almadığım parfümlerimi setur duty free den almak için bekledim. niye, daha mı ucuzdu, hayır ama bavulda taşımak istemedim. yurda girince alırım dedim. ama 100 küsür euro verip aldığım parfümüm tam bir çöp. yanında 2 şişe daha aldığım onlar da toplamda 100 küsür euro ederler, yani toplamda neredeyse 300 euroluk ( 1800tl) verip aldığım parfümler baya baya esanslı su. sıkıyorsun 10 dk sonra koku yok. farzet ki ellerini yıkadın. ulen sıvı sabun bile daha uzun süre kokuyor.

rezilliğin bini bir para.. şikayetime geri dönüş dahi yapmadılar. sahte parfüm satıyorlar inanılır gibi değil.
    bende o parfümden 2 şişe daha var, bitmiş içinde 1 parmak kalmış vaziyette. hepsini türkiye’den aldım normal avm kozmetikçileri olur ya büyük isimli, onlardan. hepsi orijinaldi.
    setur duty free rezilleri oynuyorsun.