• gökçe kılınçer'in yeni 45liğinin adı. (sev derim ve neyleyim)

45'likle aynı adlı şarkıyı ve neyleyim şarkısını spotify'dan dinleyebilmek mümkün * hatun gene aşmış olayı.

video için: https://www.youtube.com/watch?v=by9p7ckxzuk

gün olur söz biter
    yaranı kim öper
    zamanın kış ise
    yazını kim çeker

halini bilemem
    yanına gelemem
    saçını sevemem

az gibi uz gibi
    acıyan iz gibi
    ateşin yanına
    sönmeyen köz gibi

yolumu bulamam
    yanına varamam
    sabahı sayamam

olur ki bir akşam
    güzeldir her zaman
    yanına bir insan

koy derim, sev derim
    gül derim, sev derim

uuuu canımda
    uuuu düşümde
    uuuu içimde
    uuuu

kal derim

olur ki bir akşam
    güzeldir her zaman
    yanına bir insan

koy derim, sev derim
    gül derim, sev derim
  • gökçe kılınçeri tekrar keşfettiren, bol yankılı 70ler ile günümüz tınılarının mash up'ı tadında.

az gibi uz gibi
    acıyan iz gibi
    ateşin yanına
    sönmeyen köz gibi
  • sabahtan beri dinliyorum. dinle derim. hemen derim. şimdi derim. dın dın dııııın.
  • arka arkaya on defa dinledim. doyamıyorum.

şahane şarkı.
    spotify linki
  • süperkulade bir şarkı. 70lerin naifliği günümüz modernliği ile birleşmiş ve sımsıkı, sıcacık, leziz bir iş çıkmış ortaya. gün itibariyle çok daha anlamlı bir şarkı benim için. 5 sene sonra çok daha değişik hislerle dinleyeceğim. umarım dinlemek için kafi miktarda ömrüm vardır.
  • leziz bir girişi var sözleri de şahane. depresyona mı girsem fıkır fıkır mı olsam arada kaldım.

sayın kılınçer bir konser verse de gitsek diyorum.
  • çok mutlu eden bir şarkı. mutluluktan ağlayasım geliyor*
  • ınsanı bir anda başka bir boyuta sürükleyen gökçe kılınçeri şarkısı. yürüyorsam önce kısa bir süre durup kendime çeki düzen veriyorum, yürüyüşümü değiştiriyor, zamana karşı zafer kazanmış biri gibi yürümeye başlıyorum, aheste aheste, sanki yolun
    sonuna gelmişte birazdan devrilecekmiş gibi yürüyorum, hiç önemsemeden gözlerimii kısıyorum, buğulanıyor ışıklar, şarkı çalıyor, geçmişin hayallerini oynatıyor beraberinde.

gece ve ıssız sokaklarda dinleyiniz.
  • hani bir şarkı ilk dinlenildiğinde, o şarkıyı ve hikayesini derinden yaşadığınızı fark edersiniz ya, işte öyle güzel.
  • tanımı olamayacak kadar güzel şarkı.olsa olsa yıldızlara bakarak şarap içilir.zamanın kış ise yazını kim çeker.
hesabın var mı? giriş yap