şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dogu akdeniz universitesi iletisim fakultesi dekani
 • en genç dekan.
 • anlaşılmaz, akıl karıştıran bir çekiciliği olan, saçını beyaz üzerine mor, pembe renklere boyasa da asla gayrıciddi durmayan, her zaman özgüveninden kaynaklanan ağırlığı hissedilen, tüm bunlara rağmen insanın sarılası gelecek kadar sıcak, güzel ve akıllı kadın.

  duruşuyla etrafındaki 'beyim bilirci' ya da 'kariyerime odaklanıp bıyıklarımı uzatıyorumcu' kadın akademisyenlerden sıyrılan ilham veren kadın.
 • stuart hall'u çok seven ve ona laf söyletmeyen, hrant dink cinayetinden devleti sorumlu tutan, fakülteden mezun olan öğrencileri fakültede öğrenim gören öğrencilerden daha çok seven, ünsal oskay'ın öğrencisi, eski devrimci hocamız.
 • iletişim kurmayı bilmeyen, beceremeyen iletişimci. gazeteci yetiştiren bir okulun yöneticisi, ancak gazetecilikten bihaber.
 • öğrencilerinden dinlediğim kadarıyla ve hakkında yazılanlardan yola çıkarak şu yorumu yapabilirim ki; prof.dr.sevda alankuş'un izmir ekonomi üniversitesi iletişim fakültesi dekanlığı'ndan alınması izmir ekonomi'de bir devrin kapanışı anlamına gelmektedir.

  haber linki: http://www.medyakulubu.com/…kunmaieu/#ixzz2bwp040pr
 • okulumdan bir kez daha nefret etmeme vesile olmuştur kendisi.her ne kadar dekanlığını yaptığı fakultede öğrenci olmasamda mükemmel bir insan olduğunu hep duymuşumdur arkadaşlarımdan.ulan mevzuniyet töreninde öğrencilerini tehdit et şimdide sebebsiz hocaları birer birer postala.vay arkadaş.
 • kendisi türkiye de medyanın kadınlara karşı bakış açısını irdeleyen kitabı vardır.kadın odaklı habercilik kadın haklarının ciddi bir savunucusudur ama öyle klişe bir feminist değildir. dersini almak kısmet olmamıştır ama fakültede gördüğüm de kendisinin çok farklı bir havası vardır. insan onunla konuşunca somurtkan bir tavır almaktan çekinir.
 • izmir ticaret odası başkanı ekrem demirtaş tarafından izmir ekonomi üniversitesi'ndeki işine son verilmiş profesör doktor. barış gazeteciliği konusunda bir jenerasyonu yetiştirmiş, bağlı bulunduğu iletişim fakültesindeki dekanlık görevinde gözle görünür biçimde fakülteyi dönüştürmüş ve kurduğu kaliteli ekiple verimlilik sınırlarını zorlamıştır. bütün bu çabalarına karşı işine son verilmesi kendisine reva görülmüş ve bu işten çıkarma kendisine telefonla ve tatildeyken, ağustos ortasında haber verilmiştir. fakülte öğrencileri ve mezunları ile olaya tepki gösteren herkes #dalkavukekremdemirtaş hashtagiyle sosyal medyada deprem etkisi yaratmıştır.