1. berberde gördüm... amanın ne incecik şey o öyle yaaaaa! televizyonda katana gibi çıktığına bakmayın... ama göğüsler aynı yani görüldüğü gibi...
  2. yolda yururken soforlerin ona bakarak kaza yaptigi sirada (yanilmiyorsam) savas ay tarafindan kesfedilmis, hala hangi meziyetiyle unlu oldugunu anlayamadigim sahis.
  3. bu kadinla ilgili medyada bir haber patlamisti (artik dogru mu yalan mi bilemiyoruz tabii). habere gore, sevda demirel polisle fuhus pazarligi yaparken yakalanmisti. sevda'ysa kendisini "ben yalnizca yemek yiyecez saniyordum" diyerek temize cikarmaya calismis ve her buldugu kamera karsinda zirlamisti. ayrica da memesindeki silikon da patlamisti*. ancak entresan olan, istanbul emniyet mudurunun savas ayin programinda bu kadina "tamam kizim aglama ben seni affediyorum" demesi ve kadinin olaydan siyirtmasidir. hayir, eger kadini gercekten polis boyle bir durumda suc ustu yakaladiysa olay neden yargiya intikal etmedi? eger, olay duzmeceyse, yani kadini tuzaga dusurdulerse vs. kadin neden olayin sorumlulari hakkida suc duyurusunda bulunmadi?
  4. "önüm kesilmezse akp*ye üye olmak istiyorum.kendimi akp'ye yakın hissediyorum" beyanatının öznesi.hülya avşar'la birlikte siyasi camiayı hipergigantik televole zirvesine dönüştürmeyi görev edinmiş müstesna kişilik.
    (bkz: dumur denizinde orkinos olmak)