• askerde bir arkadaşımızın "yakın arkadaşım olur, bir dönem çıkmıştım" diye bize anlattığı ve bizim de "hastir lan, kimi kekliyosun" deyince bir hafta sonra evinden sarmaş dolaş fotoğraflarını getirip bizi döt ettiği hatun kişilik
 • bundan üç yıl kadar önce, iki arkadaşım tarafından tunalı hilmi caddesi'nde görülmüş olan şahıs. bu anormal birşey değil tabii ki, ancak işin asıl can alıcı noktası bundan sonra başlıyor. izleyelim:

  - olm şu sevda demirel değil mi lan?
  - aaa evet lan harbi. lan götü de güzelmiş haa.
  - gel olm yaklaşalım biraz yanına..

  bu iki işsiz güçsüz şahıs sevda demirel'in yanına yaklaşırlar, onu geçerler ve geçerken "eheöh ehöüe" diye gülümserler kendisine. buna karşılık, sevda demirel kollarını iki yana birden açar, gülümser ve şu olağanüstü tepkiyi verir:

  - evet, işte ben! sevda demirel...!!

  ne ki bu şimdi?
 • hande ataizi ve cem davran ın sunuculuğunu yaptıkları programda hande ataizi ne tokat atarak gündem yaratmaya çalışan koca memeli sansasyonel kişi.
 • son zamanlarda unutulan adını yeniden duyurmak için olsa gerek bir nevi paris hilton şekli cep telefonunda cekilen resimlerin çalındığını ve çalanların resimleri internette yayınladıklarını söylediğine inandığım şahsiyet. zaga da izlediğim kadarıyla en enteresan resimlerden birinin küvette plastik ördekle çekilmiş olanı olduğunu söylersem pek yalan söylememiş olurum. sevda demirel "mağdur" kaldığı durumu şöyle açıklamakta: "sağolsun bir arkadaşım beni yeni telefon almam için (o sırada telefonunu göstermektedir) telefoncuya götürdü. onlar da benim telefonumdaki resimleri yenisine atma bahanesiyle kendi telefonlarına da attılar ve nete koydular."
  duşta ördekle çektirdiği resimi de "insanın özel hayatı bunlar hepimizin yaptığı şeyler" diyerek açıklamıştır. *