1. askerde bir arkadaşımızın "yakın arkadaşım olur, bir dönem çıkmıştım" diye bize anlattığı ve bizim de "hastir lan, kimi kekliyosun" deyince bir hafta sonra evinden sarmaş dolaş fotoğraflarını getirip bizi döt ettiği hatun kişilik
  2. vakti zamanında savas ay programlarına cok cıkmakla beraber, esas ününü
    asim can gunduze borçludur.
  3. türkiyenin silikon vadisi
  4. televizyonlarda ilk boy gösterişi asım can gündüz'ün vokalisti olması sebebiyledir. (bkz: hey gidi günler hey)
  5. gordugum kadari ile fiziksel bir coku$ icerisindeki sanatcimiz. sadece yuz de degil sanki.
  6. bundan üç yıl kadar önce, iki arkadaşım tarafından tunalı hilmi caddesi'nde görülmüş olan şahıs. bu anormal birşey değil tabii ki, ancak işin asıl can alıcı noktası bundan sonra başlıyor. izleyelim:

- olm şu sevda demirel değil mi lan?
    - aaa evet lan harbi. lan götü de güzelmiş haa.
    - gel olm yaklaşalım biraz yanına..

bu iki işsiz güçsüz şahıs sevda demirel'in yanına yaklaşırlar, onu geçerler ve geçerken "eheöh ehöüe" diye gülümserler kendisine. buna karşılık, sevda demirel kollarını iki yana birden açar, gülümser ve şu olağanüstü tepkiyi verir:

- evet, işte ben! sevda demirel...!!

ne ki bu şimdi?
  7. hande ataizi ve cem davran ın sunuculuğunu yaptıkları programda hande ataizi ne tokat atarak gündem yaratmaya çalışan koca memeli sansasyonel kişi.
  8. zannedersem kendileri yeni de bir album çıkarmış dün klibini izlemeyi denedim lakin o ne ses ööle.. dayanamıyor insan.

sevda demirel hakkında bilgi verin