şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yüz güzelliği açısından türkiye'deki 1 numaralı aktrist. bence genç oyuncunun tek noksanı boy ki bu hepimizin sorunu sevgili aborjinler.
  • tam aradığım kız tipi.

yok böyle bir güzellik maşallah.
  • çok tatlı bir kız.
    bu başlığın ilk entry'si olarak gönlümü ona kaptırdığımı söyleyebilirim.
    siz yazar, çaylak ve okur arkadaşlardan da benim aşkıma saygı duymak düşer.

ileride bir gelecek çizilirse de eğer, hepiniz davetlimsiniz.
    aha bunu da buraya yazıyorum.

sevda bul beni.
  • yasak elma dizisinde hemen dikkatimi çeken dünyalar tatlısı bir hanfendi, hal-hareketleri, tavırları, jest ve mimikleri ile kendisine kalp dolu gözlerle bakmama sebep oldu şuan.
  • gerçekten yetenekli bir oyuncu.kendisini daha da geliştireceğini biliyorum.yolu açık.
  • genelde tv izlemediğim için reklamlara da pek denk gelmiyorum. bugün gördüm çok güzel kız ve yüzü çok düzgün. şımarmasın ama. güzel dediğimiz ikinci gün dağılıyor ya da yeteneksizliğiyle haber oluyor neden bilmiyorum.
  • boyu hakkında konuşmaya gelmiştim. bir üstteki yazar arkadaş bahsetmiş zaten.
    boyundan baya linç yemiş olması üzerine merak ettim baktım.
    nette 1.65 yazıyor fakat asla ama asla değil. eminim.

eda ece ile yanyana geldiklerinde topuksuz şekilde aralarında rahat 10 cm var.
    benim boyum 160 ve eda eceyle yanyana geldiğimde ki halim ile ( düz ayakkabılarla) bu kızın yanyana geldiğinde ki hali daha kısa.

ne gerek var olduğundan uzun cm ler yazdırmaya?
    bütün ünlüler bunu yapıyor. hepsine 5-10 cm ekleniyor.

çok tatlı ve sempatik duruşu var ekranda. herkesten farklı düşünüyorum bu konuda. bence ekrana da yakışıyor. at olmaya gerek yok star olmak için. ama boyu hakkında yalan söylemesine gerek yok diye düşünüyorum.
  • karagül dizisindeki sümüklü çirkin kızdan, yasak elma'faki afete nasil evrildiğini anlamadığım kız. hatta teyit etmek zorunda kaldım. cidden oynadığı karaktere her türlü uyum sağlıyor. tam kadın olmuş arkadaş bu.
    https://eksiup.com/edb80d11b463
  • internette boyu 1.65 yazıyor. buradan açık çağrı: sevda, seninle noter huzurunda bir araya gelelim, ayakkabısız boyun 1.60 ve üzeri ise banka hesabımın tamamı senindir. yok daha düşük ise, bir yemeğini yerim.
    tanım: allah var, güzel kadıncık.
  • ağır makyaj ile özellikle mi çirkinleştiriyorlar bu hanım kızımızı? ver elini aşk 'taki doğal hali ne hoştu oysa...