• iki seyini sevmiyorum. birincisi boyle saf gibi mal gibi bir bakisi var, ikincisi aglayamayisi.

bir de boyu 1.65 yazmislar ama bence o kadar yok, 10 cm falan fazla yazilmis sanki.
  • yani cidden dizi sektörünün en torpilli insanı olabilir. çok yapay aşırı itici ve sürekli yeni dizilerde oynuyor.
    tanım: nasıl oldu bilmiyorum ama dizi oyuncusu
  • gerçekten yetenekli bir oyuncu.kendisini daha da geliştireceğini biliyorum.yolu açık.
  • oyunculuğu çok yapay. izlerken hiçbir enerji alamadığım oyuncu. yine de dizilerde oynatılmaya devam ediliyor. ilginç.
  • güzel ve yetenekli diye abartıldığını düşünüyorum. aksine bana göre gıcık ve çok sevilemeyecek bir tipmiş geliyor.
  • yüz güzelliği açısından türkiye'deki 1 numaralı aktrist. bence genç oyuncunun tek noksanı boy ki bu hepimizin sorunu sevgili aborjinler.
  • ilk defa konuşanlar programında rastladığım oyuncu. hiçbir işini seyretmediğim için bilmiyorum, belki iyi bir oyuncudur. yüzü ve vücudu gayet güzel, çok da güzel gülüyor ama konuşanlar’daki performansına dayanarak söyleyebilirim ki, kesinlikle çok sıkıcı bir insan. bir de diyor ki, 6 aydır sevgilisi yokmuş, e olmaz tabi çünkü o kadar sıkıcısın ki, koskoca programda insan bir kere espri yapamaz mı. bir de belli ki programın önceki bölümlerini hiç seyretmeden gelmiş, hasan can fantazisini sorunca, tavşan gibi dondu kaldı, hiçbir şey diyemedi. biraz zeki olsa, 3-5 bölüm seyredip, kendisine komik bir cevap hazırlayarak gelebilirdi ama onu da düşünememiş.
  • birisi bu kiza senin gozlerin cok guzel demis olsa gerek ki surekli gozlerini belerte belerte inek gibi bakiyor.
    karagol dizisindeki aglak ayse degil mi ya bu kiz.
    aynen o.
    tanim yeteneksiz, saglam torpilli oyuncu
  • tam aradığım kız tipi.

yok böyle bir güzellik maşallah.
  • çok yeteneksiz, çok kötü bir oyuncu. sağlam menajerlik, torpil artık her neyse yatıp kalkıp dua etmeli.
hesabın var mı? giriş yap