şükela:  tümü | bugün
 • funda arar'ın 1.5 yıl aradan sonra çıkardığı yine kendine yakışan kasedinin ismi. ayrıca kasedin ilk sarkısı.
  1. sevda yanığı
  2. haberin var mı?
  3. roman
  4. aşksız kal
  5. kırık düşler
  6. özledim
  7. yangın yeri
  8. dönemem
  9. geçse de yıllar
  10. maske
  11. neyse
  12. gün gelecek
  kaset de yer alan sarkı isimleri. sözleri ahmed arif'e, bestesi fikret kızılok'a ait, 1970'li yılların unutulmaz şarkısı "haberin var mı?" ile yine nostaljik şarkı koyma geleneğini sürdürüyor tabi kendisine özgü muhtesem yorumuyla.seviyoruz kendisini ne diyelim yolu açık olsun.
 • sarki isimlerine bakilacak olursa, tum bunlari biraraya toplayan kimsenin yakin gecmiste ayrilik acisi cektigi imajini veren kaset.
 • funda arar 'ın buram buram 70'li yıllar kokan 4. albümü. bundan önceki albüm alagül'e göre daha başarılı ve profesyonel bir çalışma olduğu intibaı bırakmıştır bende. lakin her ne kadar kendisinin hastası bir insan olsam da bu albümün bütünüyle başarılı dört başı mamur bir çalışma olduğunu söylemek çok zor. a yüzünde sevda yanığı, haberin var mı, roman (ki inanılmaz bir şarkıdır) ve kırık düşler gibi gayet leziz şarkılar yer almasına rağmen özellikle b yüzünde çok elle tutulur bir şey bulamadığımı üzülerek belirtmek durumundayım. ha şarkılar kötü mü? hayır hiç birine kötü denemez en azından belli bir standartın üstünde hepsi ama funda arar gibi bir yorumcu çok daha iyi şarkılar söylemeli diye düşünüyorum. yine de kişisel fikrim en azından roman adlı parça için bile alınması dinlenmesi gereken bir albümdür...
 • ah hala çocuk olabilseydim!
  mısrasıyla vuran kıran yıkan ....güzel ve ben bu kadının sesini seviyorum dedirten şarkı...keşke:

  aşkı sandıklara kaldırdım
  üstüne yükler yükledim
  açmasın kimseler diye
  kilitlerime kilit ekledim olabilseydi.....
 • alternatiflere inanmayanlar için tedavisi olmayan yanık.
 • sandıklara tıkılı aşkları anlatan güzel şarkı.
 • gecip gecmedigini anlamanin yolu olmayan yanik. biri dokunmali ki aciyip acimadigina bakabilesin, ama dokunamayanin beceremedigini de anlamiyorsun ki.
 • sevgili funda'nın klasikleşeceğini düşündüğüm bir şarkısı. unutmamalı. neydi öyle o klip, o gülümseme! ve tabii o billur sıcak ses...
 • acıtır di mi. dünyanın en büyük acısı gibi hisseder insan.
  değilmiş. yemin ediyorum sevda yanığı güneş yanığının yanında hiçmiş lan. bir şey olmuyor, yanmıyorum ki diye saatlerce kremsiz vücutla güneşin altında yatmıştım. bir hafta oldu hala acı, kaşıntı arası rahatsız bir hisle yaşamımı devam ettirmeye çalışıyorum.
 • içinde ciddi derecede güzel şarkılar olan funda arar albümü. kaç sene geçmiş üzerinden hala severek dinlediğimi fark ettim.

  kırık düşler,maske,dönemem,roman çok iyi şarkılar şimdi yapılan şarkımsılara bakınca.