• iran doğumlu hollanda'da yaşayan bir müzisyen. clear air adında müthiş bir şarkısı ile tanımıştım kendini.
  • vokalleri ve altyapıları çok iyi.
  • yarın sonar festival'de sahne alacak olan, eskiden hollanda milli basketbol takımında oynamış müzisyen. sporcu günlerinde edindiği disiplin ile kendi kendini müzikal alanda geliştirmiş,* altyapılarını kendisinin yaptığı minimal elektronik şarkılara el emeği göz nuru vokallerini serpiştirmiş. orta doğu çöplüğünde kaybolup gitmeyen, nadir açan,* güzel çiçeklerden.

ayrıca kliplerindeki görsel kullanımları da çok kontempererö.
    marilyn monroe
    that other girl
    sirens of the caspian

üç şarkısının kullanıldığı ve kendi oynadığı bir kısa filmi de var.
    the formula
  • rotterdam hoogstraat'daki fit for free de sıkça rastlanabilecek sanatçı kişi. çok sıkı antrenman yapıyor ilk gördüğümde abartmıyorum güreşçi falam sanmış idim. taa ki instagramdaki hesabı keşfette denk gelene kadar...

yaptığı müzik çok tarzım olmasa da, albüm görselleri ve videoları özene bözene üretilen iran asıllı hollanda topraklarında yetişmiş unique kişilik.
  • oscar and the wolf ve beyonce birlesse bu ortaya cikardi sanirim (bkz: marilyn monroe)
  • muhteşemin alternatif karşılığı bir vokal. oryantal esintileri minimal elektroniğe entegre edebilmiş bir kadın. tavsiye ediyorum.
  • cerrahpaşada geçirdiğim 2 geceye eşlik eden insan dişisi. hemşirelerde sevdi şimdi çıkıp çay içeceğim yanıma arkadaş bulamazsam yine dinleyeceğim.
  • gerçekten beni her şarkısında yeniden doğuruyor, bitene kadar ecelimle ölüyorum bu kadının içine gömülme umuduyla. olaylar olaylar ya.
  • ilk hauntedla bana sen kimsin yaa dedirtti. hemen kendisini takibe aldım. that other girlle oha galiba bütün parçalarına aşık olacağım dedim. şimdi de shahmaran ve bluecid adlı mü-kem-mel parçalar yapmış. yapıyor yani kadın durduramıyoruz. aşmış sanatçı.
  • that other girl isimli başyapıtın sahibi muhteşem şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap