• (bkz: save the jack)
  • bu kelimeyi kullananları tokatla bir iki bir iki diye döveceksin. önce sağ. sonra hızlı bir şekilde sol sağ. sağ, (es veriyoruz burada) sonra sol sağ (burda hızlı bir şekilde, solu anlayamadan sağdan yiyecek)

bir diğer etkili yöntem ise, ağzının ortasına ayağımızın topuğuyla* vuruyoruz. kodumunun aşk böcekleri.
  • bir gün zalim, eli kanlı, dakka dukka diktatör olursam anayasaya ağır tahrik unsuru olarak ekleteceğim kelime.

+ ne bunun suçu.
    - sevdicek diyen adamı hastanelik edip komaya sokmuş başkanım.
    + bunu salın gitsin. hastanedeki piçin de fişini çekin.
  • bu sözcüğü kullananları darp eden bir eniştem vardı benim, şimdi hapiste.
  • dünyada gelmiş geçmiş bugüne kadar ki en sinir bozucu kelime. adeta bir samimiyetsizlik göstergesi. sevgili olmayın demiyoruz hobi olarak yine olun ama şu kelimeyi kullanmayın lütfen.

sevdicekmiş belki biz sevmicek.
  • kim üretti lan bunu diyesim geliyor bazen, simdi okuyorsun bir entry'i güzel güzel, pat bu kelime cikiyor, önce basi bir saga sonra sola ceviriyorsun ve o entryi artik ciddiye alamiyorsun, o derece bir giciklik var bu kelimede, gerci simdi arama yapinca yalniz olmadigimi gördüm heh lan tamam iste dedim, sevdicek ne ya,
    tabi simdi bir an kullanan kullansin diyip hosgörülü olmayi denedim ama yok kullanmayin.

bazi insanlarin sevdikleri kisiye sevgilerini belli etme adina taktigi sifat, sifatina töbe estafirullah.
  • son derece uyuz olduğum kelime. bir tek ben mi bu kadar gıcık oluyorum bu kelimeye acaba?
  • hayatımda duyduğum en irrite edici kelimelerden. sevgilim de onun yerine, sevdicek nedir.
  • inanılmaz itici bir kelime. öyle böyle değil.
  • ilk kez baris manco dan duydugum sozcuk.
    üzülme sevdiceğim
    bir daha çıkmam karşına... seklinde devam eden bi parcasi vardir.
hesabın var mı? giriş yap