şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık olarak 10 seneden beri sevdiğim bir kız var, bundan yıllar yıllar önce çıkma teklifi etmeye başladım durmak bilmeden ve her defasında da, karşıdan hayır cevabı aldım, bilindik şeyler işte yok arkadaş olarak görüyorum, normalde seviyorum ama sevgili olarak istemiyorum, bunun nedenini araştırmak istedim ama sonuç bulamadım, hayır tipsiz olsam dedim anlarım, ama değilim yani en azından giderim var öyle biliyorum yada onun için çirkinim anlamadım, para ile alakası olsa zaten bunu belli ederdi senelerdir, ama paraylada alakası yok.

sonuç olarak halen seviyorum ve aşığım ve halen beni bir arkadaş gibi seviyor, kırmamak için yaptığı şeylerde var tabi kırdığı şeylerde var, elinden geleni yaptığını sanıyor ama yetmiyor tabi, zorla bir insanı sevdiremiyorsun ne yaparsan yap sevmeyince istemeyince olmuyor işte, bazen nefret ediyorsun tersliyorsun küsüyorsun konuşmuyorsun ama sonunda kendini tutamıyorsun tekrar aramaya başlıyorsun konuşmak istiyorsun ve onsuz yapamıyorsun.

bu nekadar sürecek diye düşünüyorum, muhtemelen evlendiği zaman bitecek, çünkü erkek arkadaşı falan olduğunda, ağladığım sızladığım bir sürü günler biliyorum. halen seviyorum ya, böyle güzel benim için bağışıklık kazandım aşkı acı çekerek yaşamaya.

başkaları için yapmadığım çoğu şeyi onun için yaptım, anlamıyor tabi sıradan geliyor, çünkü kendini benim yerime koyamıyor, halbuki hayatımda tek ona karşı böyle oldum haberi yok.

halen her görüşüceğimizde karnım ağrır ve heycanlanırım, belki bir gün gelir o beni böyle sever, yok be kendimi kandırıyorum. kısacası sizin için değerli birisi varsa onu asla bırakmayın, yanında oması sizinle konuşması bile mutluluk ve huzur veririyor, her ne kadar o anlamasada.

the flash dizisindeki barry allen ile iris west gibiyiz anasını satim.

(bkz: manyak gibi aşık olmak)
  • yani sen elmayı seviyorsun diye
    elmanın da seni sevmesi şart mı?
  • (bkz: platonik aşk)
  • (bkz: takıntı)
  • tipinde sıkıntı vardır kesin
  • kadınların yakıp viran eylediği bir hayat hikayesi daha dinlediniz.
  • yeni modadır, hoşlanıyorum ama sevemiyorum.
    pehh
  • berbat bir durumdur. daha kötüsü ise bunu çok geç farkedip yılların çöpe gittiğine şahit olmaktır.

(bkz: yıllarımı çaldı yokluğun)