674 entry daha
  • evlenince tüm bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

size bir şarkıyla veda edeyim;

inanın, inanın çocuklar
    güzel günler göreceğiz
    güneşli günler...
  • daha önce yaptım. yaptığım insandan dolayı pişman oldum ama yaptığım eylem konusunda hiç pişman değilim. insan sevdiği için 8 saat değil 80 saat de gider.
  • yapmayın genç arkadaşlar böyle şeyler. sizden bir tık daha tecribeli bir abiniz olarak söylüyorum. çoğunuz sonra pişman olacaksınız. ha yaşadığım şeyleri yaşadığım zaman dilimi içerisinde değerlendiririm, o zaman mutluydum erdemine erişmişseniz yapın, ama ona erişmiş olabilecek insan sayısı çok azdır o yüzden yapmayın. daha basit şeyler yapın, bu kadar zorlamanıza gerek yok. seven öyle de sever sizi. bunu yaptınız diye seven insandan hayır gelmez. yarın bir üst versiyonunu ister. yapmayın çocuklar bize de yapmayın demişlerdi yapmıştık. *
  • yapma sonu pişmanlık .
  • aşkın başkentine giden yolu kullanandır.
  • yani bir kaç yıl sonra 60dakka kendi başına kalmak için seksen takla atar.
  • 14-15 saat yol yapıp 40 dakika bile göremeden dönmüşlüğüm vardır. değerdi.
  • ayrılmıştık ve aradan 2-3 ay geçmişti . kayseri’den bursa’ya gitmiştim. evinin olduğu sokakta yarım saat oturdum balkona çıkarsa diye ama çıkmadı.millet yanlış anlamasın balkon gözlüyorum yabancıyım sonuçta diye evlerine çok yakın bir park vardı markete giderse parkın ordan geçeceğini bildiğim için oraya geçtim ve 1 saatte orda bekledim aslında akşama kadar oturmayı planlıyordum ama kayseriden beraber geldiğim arkadaşımın eniştesi vefat etmişti acil geri kayseri ye dönmesi gerektiği için onu yalnız bırakamazdım sonuçta oda beni yalnız bırakmamak için gelmişti bursa’ya onla beraber bende geri döndüm.20 saatlik yolculuk yaptım belki balkona çıkar diye ama çıkmadı.o gün balkona çıksaydı çok şey değişebilirdi hayatımda.
  • akilli ve rasyonel olun arkadaslar, aklin mantigin yolunu terk etmeyin.

60 dakika gormek icin 8 saat yol giden insan aklini evde birakip cikmis insandir.

hasta yataginda yatan bir insanin son 60 dakikasinda yaninda olmak icin degilse boyle seylerle omrunuzu tuketmeyin.
726 entry daha
hesabın var mı? giriş yap