şükela:  tümü | bugün
  • özellikle de sizin gibi bir öküz sebebiyle döküldüyse o gözyaşları, en masum özür dileme şekli olabilir.
    gözlerinin ucundan birer buse alırsınız yaşlarını silmek için. dünyanın geri kalanı yansa umurunuzda olmayacak anlardandır.
  • eğer o yaşların akmasına sebep oluyorsan bir zahmet öpme o yaşları. hiç akıtmamak varken öpmenin bir anlamı yok.

fakat senden bağımsız akıyorsa o yaşlar o zaman iş değişir işte..
  • çok özledim be sözlük.
    (bkz: #103988572)

özellikle de sizin gibi bir öküz sebebiyle döküldüyse o gözyaşları, en masum özür dileme şekli olabilir.
    gözlerinin ucundan birer buse alırsınız yaşlarını silmek için. dünyanın geri kalanı yansa umurunuzda olmayacak anlardandır.

sevdiğinizi üzmeyin lan. yaninizdayken değerini bilmiyorsunuz. sonra benim gibi sözlüklerde avare olursunuz. hatırınıza gelir, bir gülüşüne, sarılışına sayfalarca anlamlar yükler oturur ağlarsınız. köpek gibi özlersiniz. rujunu sildiği mendili bile saklar, artık gerçekleşmeyecek hayallere dalarsiniz.
    ha benim gibi de kızı ağlatıp ağlatıp öpmek değil mesele. sizinle hep mutlu olmalı.
  • sınırları kaldırır, onu senin yapar; seni de onun... ayrıca ne zaman tuz gelse dilinize o anları hatırlarsınız... ne hoş ne naif bir başlıktır bu... ilk kez güzel bir başlığa denk geldim...
  • kadınların çekici bulduğu bir aktivitedir.
    erkekler ağlayan kadın görünce kaçar.
  • off tamam yanak okşamak falan güzel de bu kadarı fazla duygusallık ya. ayrıca ağlattığınız insanın göz yaşını öpüp aklını karıştırmayın mümkünse salak mısınız?

iğrenç bir hareket, tamamen sahte.
  • bunu yapan var mı cidden
  • onun yüzünden de dökülse başka yüzden de dökülse dünyanın en güzel "ben yanındayım, seni seviyorum" deme şekillerindendir sanırım. ağladığın halinin ne kadar kırılgan ve sarmalanmaya muhtaç olduğu düşünülünce çok masum ve özel...
    şuna tiksinç diyene denk geldim, çüş valla. sen elini de peçeteyle tut. sığır steril seni
  • bunu yapan erkeğe yakında görücü de gelir.
  • çok banal, gözyaşı şişesi almak daha hoş.