şükela:  tümü | bugün
145 entry daha
  • sevdiğiniz kelimesi çok yalın olunca tabikide hayır.
    ancak!

içini, saf bir sevgi..
    kaliteli bir sadakat..
    konuşmaktan sıkılmayacağınız bir dost..
    onsuz kat edilen mesafeler eşek sırtındaki yolculuk gibi ise!

kesinlikle evet.
  • kişinin sevgiden anladığının ne olduğuna göre cevabı değişiklik gösteren soru. yaklaşık iki sene öncesi yüzümün büyük bir bölümü yandı,tedavi süreci ve sonrasındaki duyguyu çok iyi biliyorum. ve yüzümde izler varken de değişen hiçbir şey olmadı hayatımda.
    zaman ayırıp yazmamın nedeni “eğer bu yazımı okuyan ve yüzünde yanık izi olan varsa lütfen sevginizi hakedecek olan insanı sabırla bekleyin, kalbi güzel insanların varlığını unutmayın.” demek içindi.
    siz kendinizi sevdiğiniz, kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğiniz sürece sevgi dahil hiç bir engel kalmıyor hayatta.
    ve cevabı hayır olanlar; kara diye kediyi uğursuz görenlerle, bedenen zihnen eksikliği var diye o kişiyi ucube olarak görüp toplumda dışlayanlarla ve hatta saygı dahi göstermeyenlerle aynı zihniyettedir benim nazarımda. o yüzden siz mümkünse sevmeyin çünkü sevmediğinize saygı da göstermiyorsunuz ayrıca hayatta hiç bir şeyin garantisi yok ve çoğunlukla sizin gibileri de hemen hemen sizin gibiler buluyor, maazallah başınıza bir iş gelir de elinizde içi bomboş o sevginizle bir başınıza kalırsınız, çok çok yazık olur.

edit: (merak edip soranlar olmuş ve yine olursa diye) yüzümde hiç iz kalmadı.
  • epey kavruk bişey zaten nhahaha. olsa avucundan öperdim şimdi. avcu bile kavruk huahaha. kızdırmayı çok özledim
  • bu ve buna benzer soruları çok klişe buluyorum. çünkü “sevdiğinizin” diyor,işin içinde gerçek sevgi varsa insan her koşulda sever,bende öyle.
  • sevgilisinin eli yansa, ne bileyim parmağını kapıya sıkıştırsa falan terkediverecek tiplerin doluştuğu başlık.

-bugün de hava baya kapalı
    -aşkım, ayrılalım

*hapşu!*
    -ayrılalım

-*vınnnnn* *foşşşş* ayyy ayıya bak üstüm başım su oldu aptal ya
    -ayrıldık by

*
  • daha çok severim.
    ya da severdim diyelim.
    (şair burada uzaklara dalar)
  • (bkz: tanin no kao)
  • anneniz babanız da sevdiğiniz kişi değil mi arkadaşlar ? sevginin içini nasıl boşaltıyorsunuz şakkadanak öyle..

hoşlandığınız, arzuladığınız, beraber olduğunuz insan deyin de vicdani sorgulama yapalım ama aksi taktirde soru zaten fail.
  • sevip sevmemek önemli değil ki. beraber olmayı isteyip istememek önemli...

hem severim hem beraber olmak isterim.

önemli olan hissiyatlardır.
  • sanki bu gerçekleşmese bile çok seviliyoruz ya (bkz: kesin bırakırlar)
413 entry daha