şükela:  tümü | bugün
 • model grubundan can temiz'in yeni projesi. ınna logvin adında bir vokalist bulmuşlar. yolları açık olsun.
 • bugün itibariyle ilk single larını yayınlamışlar bakınız. başıma bir şey gelmeyecekse ben beğendim.modern bir sound, modelden alışık olduğumuz barok müzik esintileri , vokalde fena değil yolları açık olsun.
  ayrıca bence en kıymetli kısmı şudur ki;adamlar türkiye de ,kalabalık bir seyirci kitlesi yakalayıp para kazandılar ve her şey güzel giderken ya biz olduk ,rahatımız yerinde kıçımızın üstüne oturalım böyle de devam dememişler.amerikaya taşınıp,bin türlü zorlukla kazandıklarını risk edip daha güzel işler için uğraşmışlar.model grubundan çok haz etmem hatta tutup bir çok kez de eleştirdim ama şu hareket çok büyük ve güzel bir hareket olmuş , helal olsun.
 • hayallerini hep bir adım öteye taşıyan insanlar başarıyı elde edebilir. ben buna inanıyorum. can da onlardan biri...

  bir çok müzisyenin hayal ettiği yere ulaştılar. tamam demediler, devam dediler. izmir'den istanbul'a nasıl bir hayalle geldilerse, türkiye'den de amerika'ya aynı hayalle gittiler. gittiler diyorum çünkü yüzünden iyilik akan okan ışık da var can'nın yanında. sırtları kolay kolay yere gelmez onların.

  single'ı dinledim. sanıyorum ki konserlerde okan sahne önüne gelip arada giriş bölümünü çalıyordu, yanlış mı hatırlıyorum? bilmiyorum. ama bildiğim şey sabahtan beri de kulağımdan gitmiyor şarkı.

  iyi, güzel, harika, bravo falan ama ama ama daha iyilerini yapacağınızı da biliyoruz.
  yapın. wfç'den selamlar.
 • ingiliçcem olmamasına rağmen facebooktan model sayfasından paylaştıkları singleı dinledim çok beğendim şarkıyı baya emek harcadıkları ortada yolları açık olsun. kadın kim bilmiyorum ama sesi de kendisi de çok güzel.
 • model'e göre biraz daha sert, biraz daha elektronik bir tarzda müzik yapacağa benzeyen grup. ayrıca yayınladıkları ilk şarkının bir kısmını daha önce dinlediğim başka bir şarkının bir kısmına benzettim.

  edit: ayrıca eski bir röportajlarına göre "model" isminin çıkış fikri ile bu linklediğim grubun ismi de aşırı derecede paralellik göstermiyor mu? ilginç.
 • red lipstick murders parçaları ilen gönüllere giren müzik grubu.
 • yalnız bayaa iyi grup olmuşlar. "red lipstick murders" çok iyi, bayaa iyi.
 • ilk single parçaları olan red lipstick murders'e gayet de güzel bir klip çekmiş gruptur.
 • singleları oldukça hoşuma gitti fakat model'de çıkardıkları dokunaklı şarkıların yerini tutmuyor. belki yurt dışında bizim türkiye'de tutacak şarkılar orada tutmaz ama insan yinede bekliyor birşeyler. belki fatma turgut kendisi çıkartır birşeyler de dinleriz. model en sevdiğim gruptu türkiye'de. dağılınca fena koydu bana. bol şans dilediğim gruptur, amerika'da ortalama şarkı yapmak, türkiye'de hit şarkı yapmaktan iyidir her halukarda benim görüşüm.
 • lacuna coil, evanescence, mcr falan dinledigimiz emo ergenlik donemlerimizi hatirlatan grup. kotu bir sey mi bu? hayir.