şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevişirken ruhsuz, yatakta şezlonga uzanıp güneşleniyor gibi yatan kadınların aksine adeta bir güreşçi edasında aktif, duygulu ve de partnerlerini tuş etmek için kararlı bir yapıda sevişen kadınlar bu kategoride yer alırlar. bu tip kadınlar asla yorulmak nedir bilmezler. pahalı arabalar gibi motorları güçlü ve gaza basarken bir kükreme sesiyle ortalığı inletirler.

  seven kadınların enerjileri çok yüksektir. çünkü enerjilerinin kaynağı içlerindeki o derin sevgiden gelir. bu kadınlarla sevişme şansına sahip adamlar ise bir yönden şanslı, diğer yönden ise şanssızdırlar. şanslı oldukları nokta; seviştikleri kadının büyük bir tutku ve sevgiyle sevişiyor olmasıdır. haliyle bu sevişmede bir kalite mevcuttur. şansız oldukları nokta ise; tecrübelerini, sevişirken yatakta manda gibi yatıp, ayaklarını yukarı kaldırıp indirmekten başka bir şey bilmeyen kadınlarla kazanmış olmalarıdır. haliyle bu tip kadınlarla sevişmeye alışık olduklarından kendilerini daha kolay kontrol ediyor ve o 3 dakikada boşalmalarını 7-8 dakika bandına taşıyabiliyorlardır.

  fakat şimdi karşılarında arkasına sevgisini almış ve seviştiği erkek için her şeyi yapabilecek bir kadın vardır. bu da o 7-8 dakikada boşalıp ben erkeğim diye ortalıkta dolaşan erkekler için büyük bir tehlike teşkil eder. mazallah seven kadınla sevişen erkeklerin 1-2 dakika arasında boşalarak rezil rüsva olup, oyunun dışında kalmaları işten bile değildir.

  böyle bir riskle mücadele etmek istemeyen erkekler genelde sevişmeden yarım saat önce daha önceden temin ettikleri o geciktirici kremleri pipilerine güzelce yedirip, üzerine de prezervatifi çekerek kendilerini garanti altına almayı tercih ederler.

  fakat daha ön sevişmenin başındayken sizi elleriyle ensenizden kavrayıp, kıvrak bir manevrayla da üzerinize atlayan bir kadının yaratacağı adrenalini baskılayabilecek ne bir krem, ne de bir ilaç henüz üretilmemiştir. o yüzden böyle sevgi dolu ve ateşli bir kadınla karşılaşma ihtimalinize karışılık sizi bu mücadeleden galip çıkaracak yegane taktik, haplar ya da krem değil, düşünce yöntemiyle beyninizi birazdan sevişeceğiniz o kadınla evleneceğinize inandırmaktan geçer.

  işte o zaman gördüğü muamele karşısında adeta vücudundaki tüm kanı penise doğru akmış ve keser sapı gibi olan pipilerinizin balon gibi sönerek geri kaçtığına şahit olacaksınız. eğer sönük bir pipiyle bile boşalacak kadar abazan değilseniz, bu taktik size en azından bir 10-15 dakika daha kazandıracaktır.

  demem o ki, seven kadının sevişmesi, tutkulu, heyecanlı ve de zevklidir. böyle bir kadını bulduğunuzda ona iyi davranın, onları avm’lere götürün, pahalı hediyelerle besleyip ara sıra da gelinlikçileri gezdirin ki, sizin onu gerçek manada sevdiğinizden kuşku duymasın.
 • sürekli gözlerinize bakar.
 • herşey güzel hoş da , avm ye götürün ne arkadaş. vizyonun bu kadar mı sadece.
 • tam olarak ne anlatıyon lan sen, neyin eksik senin?
 • keşke avm ile ilişkilendirmeseydin.
  yoksa iyi bir bulvar gazetesi hikayesi olabilirdi.

  oğlum ne yeyip ne içiyorsunuz siz lan.
  bu kadar libidoyu bilime sanata falan yönlendirsek yeminle kişi başına düşen milli gelir en az 2 katına çıkar.
  yok bu olmayacak böyle.
  (bkz: vpn yasaklansın)