şükela:  tümü | bugün
 • will smith'in bu seneki son filmi*

  türkiye'de henüz hiç bir afişini, reklamını falan göremedim, itiraf etmek gerekirse dvdscr sunumu paylaşım ortamlarında gördüm.

  ayrıca yönetmenliğini de gabriele muccino yapmakta.

  http://www.imdb.com/title/tt0814314/
 • turkçesi 3.17514659 kilogramdır.*
 • igrenc otesi demiyecegim ama bir hayli sikici film.
  21 gram gibi bir baslik secmis filmin anakonusu ilgi cekici fakat seyiriciyi bir saat boyunca bayim bayim bayiltiyor son yirmi dakikada da loyloy yapip bitiriyor. o son yirmi dakika hakkini yemiyelim alegorik bir anlatimla dopdolu olsa da hafizasi kuvvetli olan bendeniz'e ilk bir saat yasadigim aciyi unutturamadi.

  zaten cisim de vardi, ara da yoktu. cok kizdim.

  not: ha unutmadan 21 gram'i seven kisiler cok yuksek bir olasilikla bu filmi de seveceklerdir. zati bayagi cilginca 21 gram'a goz kirpiyordu.
 • fragmanlarindan konusu hakkinda hiç bir fikre sahip olamadigim film.
 • will smith'in yapimciligina da ortak oldugu 2008 tarihli filmi, ayrica muziklerinde angelo milli imzasi var. ve woody harrelson'in oyunculuguna da bir alkis istiyorum.
 • --- spoiler ---

  cok duragan bir kurgusu olan, ve filmin sonuna kadar yeter artik neyse ciksin diye beklediginiz bir film. sonu bile filmin biraz kurtarmis gibi olsa da degisik tatlar birakmistir.pismanlik, yardimseverlik, sevgiye ihtiyac gibi kavramlar iyi islenmis. fakat gereksiz uzatmalar filmden insani sogutuyor.

  --- spoiler ---
 • will smith'in oyunculuğunun geldiği noktayı gösteren filmdir. son zamanda bu kadar iyi yansıtılmış bir karakter izlememiştim.
 • filmin adi pound of flesh'ten gelmektedir. ne de guzel yapmaktadir. will smith'in the pursuit of happyness'la girdigi bu yoldan kesinlikle sasmamasi lazim.
 • dram anlamında son zamanlarda yapılan en iyi filmdir. konusu gerçekten çok iyi işlenmiş... will smith 'in ben thomas karekterini harika oynadığı izlenesi film. kız arkadaşla beraber izlenildiğinde her iki taraf açısından da istenmeyen sonuçları beraberinde getireceğini düşündüğüm film. *
  will abimin i am legend 'den sonra bu filmde de küvette uyumasinin ardindan, kendisine 80*180 soft ortapedik yatak almaya karar verdiğim film.

  --- spoiler ---

  otel görevlisi genc; otel kontratlarında yazılı , otele sadece küçük köpekler alınabilir, oysa bu köpek değil lanet olası bir at.
  ben thomas; kontratta atlarla ilgili kuralların olup olmadigindan bahset...
  ( satanistsem satanistim insan degilmiyim ) ingilizce olarak benden önce belirtmiş.

  ben thomas başka insanların mutluluğu ve hayatı için, kendi hayatından vazgeçer ve bütün herşeyi en ince detayına kadar planlamıştır(filmin sonunda koroda söylenen şarkı dahil) .
  yaptığı plana öyle inanmıştırki ben thomas , emily için yapılalacak kalp nakli operasyonu için doktorun %3-5 şans tanıması bile, ben için aslında çok yüksek bir orandır ve büyük oynamıştır vesselam...
  filmi izlerken melek misin be adam dedim, kendimi hırpalayıp durdum... kendimi bir an ben'in yerinde düşündüm, düşünmez olaydım hala etkisindeyim... help me please!!!!

  --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap