• deli gibi, hayvan gibi underrated bir grup..
  • 12. albümleri all i see is war 11 mayıs 2018'de yayımlanmıştır.
  • kütür kütür gitar tonları olan, underrated denilebilecek bir geç 90'lar - erken 2000'ler grubudur.
  • angel's son gibi bir şarkıya ve bu şarkıya çekilmiş güzel bir klibe sahip grup. klip altındaki yorumlar da mümkünse okunmasın.
  • my ruinin bir sarkisi.
  • cold day memory , alpha, seasons, next, animosity, home gibi çatır çatır albümleri olan gruptur. özellikle akustikleri fevkaladenin fevkindedir. her dinlediğimde beni geçmişe götürür
  • 23 yılda aynı kalıplarla 13. albümlerini çıkartmış alternative metal grubu. üyelerini kendi albümlerinin bilgi testine soksanız eminim hepsi de tökezler. 2 yılda 1 bile değil 1.7 yılda 1 albüm çıkartmışlar. hepsi de tek düze benzer şablonlar. sırf gündemde kalıp tura çıkmak için albüm çıkartmadılarsa ben de bir bok bilmiyorum.

son 10 yılda benzer taktiği children of bodom da uyguluyordu. bir üyesi eşek gibi turneye çıkmak için albüm çıkarttık itirafını patlatınca hayranların eleştirisini almışlardı.
  • lajon witherspoon, morgan rose, clint lowery, john connolly ve vinnie hornsby'den oluşan atlantalı rock/metal grubu.
  • licking cream isimli sarkilari mukemmeldir. o hatunun sesi ne menem bir sestir oyle
  • hiç ısınamadığım bi grup sadece lynn strait (bkz: snot) tribut albümünde yer alan angel's son adlı şarkıları pek hoştur
hesabın var mı? giriş yap