1. türkiye'de yapmaya başladığı atılımlarla ülkemizde de yaygınlığını genişletme çabasını oldukça dinamik, yetenekli ve genç bir kadroyla başlatmış, adımları başarıyla yürüyen şirket.
    aynı zamanda sahibi de almanya'da yaşayan türk asıllı bir vatandaştır.
  2. kopmuş gitmekte olan video paylaşım sitesi. ilerde iyi şeyler olacak diyor sesler ki muhtemelen de haklılar...
    (bkz: hadi bakalım)
  3. internet explorer disindaki tarayicilarla feci sorunlari var gibi. ozellikle playerinin calmasi durumunda -ki cogu zaman embedded edildiginde hic acilmiyor- memory ve cpu kullaniminda canavar gibi davranmasi cok kotu.

bu kadar zorlayici sekilde video izlerken, videolarin seslerinin kaliteden ve dosya boyutundan bagimsiz olarak cok kotu olmasi da cabasi. vimeo ve youtube arasi kalmislar ama ne birinin kalitesi ne de digerinin cesitliligi var henuz. ileride de pek olacaga benzemiyor acikcasi. ustune hali hazirdaki kullanici kitlesi cok feci. feci yerine ne koyacagimi bilemedim, siz doldurun orasini.

ben cok alistim bu tarz entrylerden sonra tukurduklerimi yalamaya ama bu sitede zor, vallahi yalamam bu defa, aha da buraya yaziyorum.
  4. sürekli bir yükleme halinde olduğundan birşey izleyebilmek imkansız. hayır arkadaş sanki hd yayın yapıyorsun. olmamış diyor 10 üzerinden 2 veriyoruz
  5. 4 mbit bağlantıya bile bana mısın demeyip 3 saniyede bir yükleme yapan, bandwidth fakiri site. bi dizi izleyelim dedik keyifimizin içine etti resmen..
  6. nasil bi altyapilari var bilmiyorum ancak 100 dakikalik filmin basindan sonuna yükleme yapmasini beklemeden cat diye aliveriyorsun. görüntü kaliteside gayet idare eder :) baska özelliklerine karismam ama bu kadari sahane.
  7. görünüşü last.fm ile neredeyse aynı site.
  8. 8 ayrı ülkedeki yayınlarını ve hizmetlerini durdurma kararını almış site. geçmiş olsun, üzüldük.

sevenload hakkında bilgi verin