şükela:  tümü | bugün
 • fox tv'nin guleryuzlu sevimli muhabiri.
 • fox haber'de calisan , yardimsever ve caliskan muhabir.
  kendisine haber niteligi tasiyan bir konuda ulasmak isterseniz elinden geldigince yanitlamaya calistigina sahit oldugum ve bu caliskanligindan dolayi tebrik ettigim gazeteci.
  isini basari ile yapmaya calisan birilerinin oldugunu bilmek bu gunlerde insani mutlu ediyormus ve kendileri bu mutlulugun kaynagi. calisma hayatinizda basarilar.

  https://twitter.com/sevgisahin85
 • birçok insanın inandığı gibi sol oluşumlarla ilgili gibi gözüken ama aslında bazı terör örgütlerine ait sözde mağduriyet içeren asılsız haber ve sosyal medya dedikodularının epeyce bir kısmını görebileceğiniz twitter hesabına sahip gazeteci. hakkını yemeyelim sadece asılsız haber değil, gerçek haberleri de paylaşır ama bu paylaşımlardaki kurum ya da kişilerin neredeyse tamamının bir terör örgütüyle ilişkisi olması son derece ilginç.

  bazı oluşumlara farklı sebeplerle sempati, yakınlık hissedebilirsiniz. ama sırf seviyorsunuz diye her söylediklerine inanmanız ya da gazetecisiniz, bilmem kaç bin takipçiniz var diye bu yalanların borazanlığını yapmanız doğru olmaz. farkında olmadan yapıyorsanız da fark edin bir zahmet.

  sürekli #gazeteciliksuçdeğildir diyerek birilerinin gözaltına alınmasıyla ilgili bir şeyler paylaşır ama o kişiler yaptıkları iş nedeniyle değil ödemedikleri tazminat ya da başka bir sebeple gözaltına alınmıştır.
  bir ara da sürekli, (bkz: #hurşitkülternerede) diye soruyordu. gözaltında kaybolduğu iddia edilen bu adam aylar sonra kerkük’te ortaya çıkmıştı. bu yalanı da yine terör örgütleri ve militanları ile sempatizanları ortaya atmıştı.

  yani, kesinlikle iyi niyetle sağduyu gösterdiği birçok durumun her zaman aslında başka bir tarafı olması çok ilginç. iyi bir gazeteci olduğuna eminim, benim emin olmama da gerek yok bunu kanıtlamıştır zaten. filistin duyarlılığı, çorlu’daki tren kazasını didikleyip durması gibi aklıma gelmeyen diğer konular için de teşekkürü hak ediyor.

  (bkz: ne yazdım lan ben şimdi)