şükela:  tümü | bugün
  • her türlü şımarıklığıma, hiçbir şeyi beğenmeme huyuma rağmen her seferinde beni anlayışla karşılayan kaliteli insan, dost, genç yazar. o kadar süper bir insan ki kendisi elimden fırlayıp da kafasına uçan bilekliğe bile tek kelime etmemişti. kısacası, ailecek seviyoruz efenim. (bkz: kişilik bölünmesi yaşayarak çekirdek aile kurmak)*
  • sevgi kuşun kanadında çok güzel bir eser. genellikle cem karaca'nın sevda kuşun kanadında ile karıştırılır ama lakin öyle değildir. hasret gültekin'in seslendirdiği mükemmel bir parça. harika bir suser ismi olmuş.
  • (bkz: dost)

bu gece bir kez daha anladım. çözüm bulamasa da dinliyor eleman işte. daha ne olsun*
  • kendisine kolay kolay hayır diyemeyeceğiniz, uzun uzadıya sevilesi bir dost.
  • niteliğin varoluşsal penceresinden bakan, gözüpek ve duygusal yazar.
  • ah hasret abi dedirten söz
  • mizah anlayisini (bkz: #56513028) no'lu entride gozlendikten sonra akli melekelerinden suphe etmeye baslamistim ki;
    kendisinin bir pkkci oldugunu farkettim.
    kapitalist pkkci olmasiyla gonlumuzde yer etmeyecek bir karakter oldugunun da altini cizmek gerek.
    gercek kürtçülük bu degil!!!11 *
  • örgütün sözlük kadrosundan belli ki sevgi pıtırcığı.
  • vatan haini diyeceğimde vatansız olduğundan diyemiyorum.
  • sürekli kullandığı "tarihin çöplüğü" tanımlaması ile neyi kastettiğini merak ettiğim hdp'lidir. bütün sözlük yazarlarının akıl sağlığı adına açıklamaya kavuşturur ise sevinirim.