şükela:  tümü | bugün
  • entrylerine bakacak olursanız gözünüze çarpan ilk şey nitelik olan yazar..

takipteyiz.
  • her türlü şımarıklığıma, hiçbir şeyi beğenmeme huyuma rağmen her seferinde beni anlayışla karşılayan kaliteli insan, dost, genç yazar. o kadar süper bir insan ki kendisi elimden fırlayıp da kafasına uçan bilekliğe bile tek kelime etmemişti. kısacası, ailecek seviyoruz efenim. (bkz: kişilik bölünmesi yaşayarak çekirdek aile kurmak)*
  • sevgi kuşun kanadında çok güzel bir eser. genellikle cem karaca'nın sevda kuşun kanadında ile karıştırılır ama lakin öyle değildir. hasret gültekin'in seslendirdiği mükemmel bir parça. harika bir suser ismi olmuş.
  • (bkz: anılar)
  • (bkz: dost)

bu gece bir kez daha anladım. çözüm bulamasa da dinliyor eleman işte. daha ne olsun*
  • ankara deyince aklımda beliren ilk insanlardan. ben kalkmışım nerelerden, ankaraya gelmişim. hala göğe bakıp bakıp ben nerdeyim derim zaman zaman. ben ankarayı terketsem kimseye haber vermeme gerek yok derdim, var lan. bu şehirde kalmanı sağlayacak insanlar var.

hatırlat da iki üç bira ısmarlıyım.
  • kendisine kolay kolay hayır diyemeyeceğiniz, uzun uzadıya sevilesi bir dost.
  • şöyle baktım da sağlam kürtçüymüş, pkk seviciymiş. attım trolle kafam raprahat.
  • niteliğin varoluşsal penceresinden bakan, gözüpek ve duygusal yazar.
  • mizah anlayisini (bkz: #56513028) no'lu entride gozlendikten sonra akli melekelerinden suphe etmeye baslamistim ki;
    kendisinin bir pkkci oldugunu farkettim.
    kapitalist pkkci olmasiyla gonlumuzde yer etmeyecek bir karakter oldugunun da altini cizmek gerek.
    gercek kürtçülük bu degil!!!11 *