• (bkz: benim lan bu)
  • yeterince sevgili eskitmiştir, doymuştur.
  • aşktan yana aci tecrübeler yasamistir. askerdeyken sevdiği kadin tarafindan terkedilmistir. yorulmuştur. dert değildir onun için artik yalnizlik. tabi dünyadaki herşey anlik olaylarla değişiyor. elbet gün gelir midedeki kelebekler yeniden ucusur.
  • çok aramıştır, yorulmuştur..
    bulamamıştır..
    yer mi yarılmıştır, içine mi girmiştir, bilememiştir..
    sonra düşünmüştür,
    ve şu veciz cümleyi kurmuştur.
    -lan bana rahat mı batıyor ?
  • zaten daha önce hiç olmamışsa, umudunu çoktan kesmiş, kendini işine vermiş, yaptığı iş de 1000/1 gibi bir kız oranına sahip bir işse, aramak için bir sebebi olmayan insandır. zamanı da yoktur zaten. kendi kendine yaşamayı öğrenmiştir. yalnızlığı ise çok daha güzel öğrenmiştir. başkasına yer yoktur hayatında. o başkası gelince kabullenemez zaten onu, üzer. kopar döner yalnızlığına. çok sever çünkü, herşeyden çok. sonu pek parlak olmasa da iyi insandır, muhabbeti güzeldir, işinin ehlidir. onun için yapabileceğimiz tek şey dua etmektir, kendi haline bırakmaktır.
  • aramıştır ve bulmuştur nitekim. ama bu muymuş lan yıllardır uğraştığım şey, peşinden koştuğum okulu 1 yıl uzattığım bu muymuş yani tepkisi zamanla eyleme evrilerek kızdan kendini soğutma girişimleri başarıya ulaşmış bir sığırdır benim gibi belki de. çok samimi söylüyorum ilişki başlar ve 1 ay sonra içimde adeta bir sığır oturması dediğimiz ilgiyi alakayı kesme durumu başlar ve bi daha sevmemeye yemin edersiniz yalnızlığı seçersiniz bir tatil akşamı onu başkasının kolları arasına bırakıp burda tanımadığınız insanlara bi şeyler anlatmayı seçersiniz. tercih meselesi vesselam...
  • seks arıyordur.
  • sevgilinin sipariş ile bulunmadığı gerçeğini bildiğinden akışına bırakmış rahat bireydir.
  • muhtemelen mutlu değildir ama huzurludur
  • ilişkinin grifit labirentlerinde kaybolmuş ,bıkmış erkektir. mütemadiyen sakinlik arar.
hesabın var mı? giriş yap