• en mühim duyurulardandır. bugün şöyle bir baktığımızda (ara: aranıyor duyuruları) bir sürü duyuru mevcuttur. sevgili aranıyor duyurular niye olmasın? niye bekar sözlükçüler birbirini bulup sevgili, nişanlı, evli olmasınlar.

amacı bunların dışında olanlar ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanlarına göz atsın bence.

(bkz: ukte dolması)
  • malumunuz efendim, önümüz 14 şubat.

kimimiz sevdiceğine minik minik ayıcıklar, kimimiz ise onlara kırmızı kalpten yastıklar alacak.
    bazılarımız günün anlam ve önemi itibari ile bebek taklidi yapmak zorunda kalıcak,
    bazıları ise cebindeki üç-beş kuruşu kapitalizm canavarına yedirecek.

fakat bu kitlenin dışında kalan, 14 şubatı sevgilisiz geçirecek kimseler için sözlüğümüz büyük bir hizmet boşluğu doldurarak, siz/biz sözlükçüleri bu arama motoru ile 14 şubat gününü murat/hasan/nedim gibi taşak sahibi arkadaşlarla geçirmemizi engelleyecek.

malumunuz efendim, bu sözlük çatısı altında akademisyenler için bir makale aranıyor duyuruları,
    olur olmaz zamanda halı saha takımına eksik 7. kişiyi tamamlamak için ekşi sözlük halı saha futbolcusu database'i,
    acil ihtiyacı olanlar için kan aranıyor duyuruları mevcut.

tamam hayat içki ve seksten ibaret değildir ama neden bir sevgili aranıyor duyuruları olmasın?

ben bewhy arkadaşımızın öncülük ettiği bu gerçeğe dikkat çekerek ilk adımımı atıyorum ve kafamdaki sevgili modelini yazıyorum. abi sana çok güzel sevgili olurum ben diyen arkadaşlarımız da, el altından "ehehe yazılarınızı çok beğeniyorum, badilerime ekledim sizi =)" vari bir mesajla karşılık verirse ben anlarım, "burası kasıyo msn var mı" diye sorarım.

gelelim aradığımız özelliklere,

lokasyon: istanbul avrupa yakası,
    özellikler: konuşkan, kültürlü, nefes alması vs.

(bkz: uktemiş burnundan düşmüş)

edit: oha, bi ukte dolduralım dedik, bizden önce el atanlar olmuş...
  • makale aranıyor duyurularında olduğu gibi, kriterler girilerek, bulanların mail yolu ile ulaşması sonucu hayırlı işlere vesile olabilecek bir oluşumdur...
  • 13 şubat günleri patlama yapar.
  • ev arkadaşı aranıyor duyurularıyla karıştırılmaması gerekir.
  • 14 şubattan sonra aktive olsun istediğim.. hediye alarak ilişkiye mi başlanır lan? * * * *
  • merhaba ben lopopo. 21 yaşındayım. macerayı severim. girişimci bir ruha sahibim. arkadaşlarım beni 'hey yakışıklı' diye çağırır. en büyük hayalim balta girmemiş amazon ormanlarında bambulardan villa yapmaktır. eğer sen de bu maceraya ortak olmak istersen beni ara.
  • bugün itibariyle inbox a düşmeye başlayan 14 şubatta sevgilinize şunu alın bunu alın maillerinden gaza gelerek yapılmış duyurulardır, ciddiye almamak gerekir 14 şubat da geçer (bkz: bu da geçer)
  • meraba sözlükçü bayanlar.
    seviyeli bir muhabbete ne dersiniz? evet dediğinizi duyar gibiyim.
    74 yaşında efil efil, ilik gibi bir delikanlıyım,
    emekliliğim ve evim var, ama alzheimer olduğumdan evimin yerini hatırlamıyorum.
    hakkı bulut gibi bıyıklarım, esat kıratlıoğlu gibi saçlarım var.
    yatalak olduğum için kahveye gitmek gibi kötü alışkanlıklarım yok.
    gerektiğinde takma dişlerimi paylaşabileceğim bir sevgili arıyorum. kestane kebap acele cevap.
hesabın var mı? giriş yap