şükela:  tümü | bugün
  • zamana göre değişen yöntemlerdir.

şimdi hemen bir sevgili mi bulmak istiyorsunuz?

- bir rock grubu kurun. lanet olsun adı hiç önemli değil grubun. ama bulabileceğiniz en acayip isim size prim kazandırır.
    örnek:neşter, ameliyat, allahın belaları gibi isimler olabilir.

- grubu kurduktan sonra ya bas gitar kullanın ya da vokal olun. bunlar çok popüler.

artık bir sevgiliniz var.
  • "iyi" olmak işe yarıyor. iyi olmaktan kasıt mal olamaya eşdeğer. sevgilinize sorarlar

- aşık mısın ona? (iyi adam senden bahsediyor)
    - yo hayır aşık değilm. ama aramızda sevgi var. yani o "iyi biri"

not: insan evde beslediği süs köpeğine de sevgi besler. peki neden beraberler hala. valla ben anlamadım. bilenler bana anlatsın.

(bkz: daş yok mu daş)
  • ebru, ahşap boyama ya da takı tasarımı kursları sevgili bulmak için uygun mekanlar değildir. eski ev arkadaşım denemişti oradan biliyorum. geniş düşünün fark yaratın. netekim sevgili bulunan bir şey değil, yaratılan bir şeydir. aramayın, seçip ortaya çıkarın ve yaratın.
  • merhabalar, gelisiguzel sayfalar arasinda dolasirken sayfanizi gordum. guzelliginiz beni adeta buyuledi.

seviyeli bir muhabbete ne dersiniz?
  • en değerli maddesi "sevgili bulmaya yeminli bir halde dolaşmayın, aksi halde bulacağınız ancak belanız olacaktır" olması gereken öğütler silsilesi*.

(bkz: #547857)
  • -slm. asl pls?
  • internetin faydalarından yararlanabilecek yöntemlerdir.

bayanlar için : hemen bir arkadaşlık sitesine üye olunuz. ne kadar hızlı sevgili istediğinize göre güzel göründüğünüz bir resimden, dekolteli yarı çıplak resimlerinizi ekleyin. sonra bekleyiniz "selam tatlı bayan tanışalım mı" içerikli bir sürü mesajlar alacaksınız. mesaj atanların profillerini inceleyin, ama çoğu resmin photoshop efektli olduğunu bilin o yüzden gerçek yakışıklılık = resimdeki yakışıklılık /2 formülünü kullanın. bir sürü sevgili edinebilirsiniz. hatta zırt pırt sevgili bile değiştirebilirsiniz. seks'i sevgililik diye adlandırabilirsiniz. merak etmeyin bu ortamlarda çok normal bunlar.

erkekler için: hemen bir arkadaşlık sitesine üye olunuz. tipiniz sağlamsa sorun yok. yok tip iyi diilse çıkın caddeye lüks arabalar ile resimler çektirin, para budalası çok hatun olacaktır. hiç biri olmuyorsa çirkin kızlara mesaj atın. onlarında canı vardır nitekim.

ha bunların hepsi "eften püften" eğlencelik sevgili olacaktır elbette ama olsun. gerçek aşkın acısını birkez çeken insanlar sevgili aramayı, bulmayı çoktan bırakmıştır.
  • bu devirde hele ki türkiye'de paranıza ve arabanıza güvenmek en iyi yöntemdir. çoğu kişi bunu bilerek ona göre davranır, zaten siz bulmasanız bile onlar sizi bulur, merak etmeyin. tabi bu erkekler için geçerli, kız olup da türkiye'de sevgili bulamıyorsan sorunu kendinde aramak gerekir. ya bakımsızsındır, ya kendine güvenin eksiktir, ya ilişki istemiyorsundur, ya mükemmeliyetçisinizdir falan filan işte. çevrede ağzından salyalar akan, aşkım aşkım diye gezinmeye meraklı bu kadar hıyar varken, zor be arkadaş...
  • (bkz: facebook)
hesabın var mı? giriş yap