• oyalanmadan olmaz. sakin rocky
  • sen düzgün olursan o seni bulur...
  • meseleye yalnız olanlar olarak bakınca, hiçte yalnız değilmişiz
  • çirkin ve parası olmadığını kabullenememektir sebebi . gerek yoktu bu kadar aforizma kasmanıza
  • yeni neslin siyasal islam ve mahalle baskısı dayatmasi ile, cinsellik içeren bir amaç olmadan karşı cinsle sosyalleşmeyi unutmasının bir sonucu da olabilir diye düşünüyorum.
  • erkekler için nasıl düşünülüyor bilmem ama, kadınlar işi sektöre dönüştürmüş ilk buluşmada kendi parasıyla gidemeyeceği ne kadar yer varsa adamı götürüp hesabı kitliyor. gününü gün ediyor sonrasında canı sıkılınca başka bir kaza aynı sepeti atıyor. bir nevi light fahişelik...
  • (bkz: sevgilisi olmazsa ölecek hastalığı)

nolmus? sevgiliniz olmayiversin. insan elbette hayatında özel biri olsun ister ama olmadığı için henüz ölen birine rastlamadım.
    ayrıca biriyle sevgili olmak çok zor değil, zor olan bunu sürdürmek.
  • sizde de oluyor mu bilmiyorum. sevgiliniz varken etrafınız kız dolu olur, acaba hangi çiçekten bal alsam diye yampiri yampiri dolanırsınız. bir bolluk söz konusu. sevgiliniz yok iken adeta dünya da ki tüm dişiler kurumuşcasına yalnız kalıyorsunuz. kolay kolay bir tane bile kız bulamıyorsunuz. bu durumun sebebi nedir :)
  • sevgili bulmak zor değil. zor olan aşık olmak. daha zor olan aşık olunan kişinin de size aşık olması. bu kombinasyonla bir ilişki kurulması daha da zor. artık en en en zor olan ise öyle bir ilişkinin yürümesi. tutku kaldırabilen koşullarda yaşamıyoruz malesef.
    (bkz: hayırlı forumlar)
  • mesele bir de güvenilecek insanı bulabilmek
hesabın var mı? giriş yap