• aslında sevgilisi olmasını istemesine rağmen, hiçbir girişimi olmayan, hoşlandığı karşı cinsler olsa da hep bunu bir şekilde hasır altı eden, elini uzatmayan, konuşmayan, girişimde bulunmayan kişidir.
 • sevgililik müessesine yıllarını verip yılmış kimsedir.
 • iki üç aylık ilişki peşinde koşmayan bir insan olabilir.
 • verdiği kadar alamayacağını bilen kişidir
 • (bkz: badak)
 • güzel insandır. oturup iki lafın belini kırabilirsiniz genelde kafa insanlar olurlar.

  sevgili arayan tiple geçirdiğiniz vakitten tad almazsınız çünkü o avının peşinde olur. evet av.
 • ava gidenin avlandığını bildiği için sakin sakin hayatını yaşayan insan da olabilir. kendi kendine yetiyordur, ilkel duygularını kontrol altında tutma yeteneği büyük ihtimalle daha güçlüdür, seks seks diye yırtınmadığı ya da yalnızlıktan ölümüne korkmadığı için anın tadını çıkarıyordur. aferin kendisine...
 • benimdir bu kişi. zira çevremde hiçbir kız yoktur.
 • sevgilinin sorumluluğunu taşımak istemeyebilir, kötü ilişkiler sonrası kafa dinginliği yaşıyordur.
 • belki de toplumun isteklerine uymayan şahıstır.

  ders çalış - iyi bir okula git - ders çalış - ortalama kas - yüksek lisans yap - iş hayatına gir - evlen - birikim yap - çocuk yap - çocuğunu kendin gibi yetiştir - emekli ol - gençlikten şikayet et - öl

  zincirine bir yerden dahil olmuştur belki. sonra bu zinciri kırmaya çalışmış ve kafasına göre takılmaya başlamıştır. sonra bir bakmıştır çevresindeki neredeyse herkes bu zincirin halkalarından oluşmakta. onları arkadaş kabul etmiştir ama denemesine rağmen sevgili olmayı bu halkalardan biriyle uzun zaman sürdürememiştir.

  son sevgilisi belki "sen hala hayatın ciddiyetini anlayamamışsın, gelecekle ilgili olmayan her şeye ilgi gösterip gelecekle ilgili hiçbir şeyi siklemiyorsun" diye onu azarlamıştır ama o bunu iltifat olarak kabul etmiştir hatta.

  sonra geçmişine bakıp en son 2 aydan uzun ilişkisi ne zaman olmuştu diye düşünmüştür belki de. evet sanırım 3 yıl oldu demiştir. sonra hayatına giren muhteşem insanları düşünüp keşke onların yanında olabilsem de kendi kafamdan biriyle daha uzun bir ilişki yaşasam diye düşünmüştür. ardından kendi çevresindeki benzerinin olmamasının yarattığı ego patlamasıyla kendi çevresine tekrar bir küfür patlatmıştır. sizden biriyle sevgili olacağıma geçmişteki gibi ciddiyetsiz ama tutkulu insanlarla kısa vadeli ama güzel ilişkiler yaşar birkaç yıl daha mutlu olurum be diye patlamıştır.

  evet bir i wanna be a lahmacun sevgili edinme konusunda bu yüzden hiçbir şey yapmamaktadır.
hesabın var mı? giriş yap