şükela:  tümü | bugün
  • ne yardan gecerim ne serden diyenlerin başındaki puskullu bela. söz konusu kişiler hele ki birbirinden haz etmiyorlarsa, kimi zaman sevgilinin arkadaştan, bazen de arkadaşın sevgiliden saklanmasını gerektirir. hatta öyle olur ki, birin dördünü almış olan arkadaşla olan ilişkide, sevgili “metres” kadrosunda emekliliğini bekler. her iki tarafa da ilişkinin bittiği ya da zannedildiği kadar önemli olmadığı söylenir. çoğu zaman sevgiliye yol verilir, arkadaşla yola devam edilir.
  • çoğu zaman insanı çıkmazlara sürükleyecek zorunluluk..bir yanda sevilen değer verilen bir arkadaş ,diğer yanda çok fazla şey ifade eden bir sevgili ve ikisi birbirinden nefret etmekte. durum çok zordur.ikisinden birini tercih etmeye çalışmaksa çok daha zordur.
  • arkadaşa yapılacak öküzlükle noktalanır eğer gerçekten arada kalınmışsa, yoksa zaten bir taraf ağır basar, ya ilişki biter ya da arkadaşlık. bu ilk dediğim iyice arada kalınmışsa bilerek yapılır*
  • oradaki “arkadaş” ben oluyorum. yaklaşık üç yıldır bu sıkıntıyı çekiyorum. sürekli bana karşı doldurulan bir arkadaşım var. arkadaş da arkadaş hani, yediği içtiği ayrı gitmeyen, canı sıkılsa, başı daralsa aranacak ilk kişiydik birbirimiz için.

zorla bir tercih yapmaya zorlanan arkadaşım, kainatın en kevaşe kadınıyla evlenmek üzere ve elimden hiçbir şey gelmiyor.

iki gün önce aradı, sevgilim görüşmemizi istemiyor abi, numaranı sildim kusura bakma, dedi.

ne kusuru efendim ne kusuru. o entrikalara az bile dayandın. git kardeşim. git güzel kardeşim.
  • tabi ki iyi sevişen sevgili