• lahmacun yemek
  • tüm sevgim ile fıstık ezmesi yapmıştım
  • kahve bahanesiyle saatlerce filtresiz sohbet etmek
  • eğer gerçekten seviyorsanız yanınızda olması bile yapılabilecek en güzel şeydir.. saatlerce bir şey yapmadan birbirinize bakmak bile yeterli, başka eykinliğe gerek yok.
  • oldukça sıradan bir eylemdir; konuşmak.
  • özlemek, birlikte vakit geçirmek istemek.
    çekirdek yemek.
    sinemaya gitmek.
    yürümek, yürümek.
    birlikte yemek pişirmek.
    birlikte tiyatroya gitmek.
  • dışarıda kar kış kıyamet, siz köşe koltuğunuzda battaniye/pike altı, elde filtre kahve, dizi/film/sohbet.
  • sarhoş olup, saatlerce saçma sapan şeylere kahkahalar ile gülmek.
    bundan daha güzel olan bir "en güzel şey" olamaz sanıyorum.
  • akşam üstü 1 şişe şarap ve 2 kadeh alıp, sahilde kumlara oturup, hava kararıncaya kadar hem sohbet edip hem şarap içmek. hava kararmaya başlayınca küçük öpüşmelerin bir an önce eve gidip hayvan gibi sevişmeye hatta bir süre sonra sikişmeye dönmesi.

sonrasında duş alıp, mis gibi kokup, yiyecek ufak bir şeyler hazırlayıp, yine şarapla birlikte, pijamaları da giyip sarılıp, hem film izlemek hem de şarap içmek. devamında tabi o minnoş haller küçük sarılmaların ve dokunmaların sonucunda yine arzuya ve tutkuya dönebilir. izlemeye sonra devam ederiz denilip, bitirilemeyen filmlere bir yenisi daha eklenebilir.

edit: normalde entry editlemem de sinirlendim noktasız virgülsüz yazıcam aklınıza hep seksle ilgili şeyler mi geliyor demişler de yahu insanın aklına sevgilisi ile birlikteyken seks gelmeyecek nerede gelecek yemekhanede mi gelecek uzayda mı gelecek arabanın yağına suyuna bakarken mi gelecek nerede aklımıza gelecek bu seks yeter ya romantik hallerin devamındaki seks güzel değil mi neyse tamam sesk yok
hesabın var mı? giriş yap