şükela:  tümü | bugün
  • cok degerli ve yapildiginda herkese fayda saglayabilen bir hareket.
    biraz salakca gorunse de ugruna sigara birakilan sevgilinin de nasil bir sey oldugunu dusunmek lazim.
  • uzun vadede insanin icinin kin ve nefretle dolmasina neden olacak harekettir. zira, sevgiliye her sinir olusta sigara icme istegi kabaracak, sevgiliden ayrilmanin akabindeyse, sevgiliden intikam almak amaciyla sigara icilecektir. "aha al iste iciyom uleyyn" serzenisi sevgilinin umrunda midir peki? o kimbilir kimi sigarinin pencesinden kurtarmaya calisiyodur o sirada.
  • ilk kavgayla birlikte yeniden başlanmasını yüksel ihtimal beraberinde getirecek eylem.
  • bir orgazm sigarasıyla kutlanabilecek hede..
  • bunun birde "sevgilim bana sigarayı bıraktır" versiyonu vardır ki akıllara durgunluk verir, kişinin terkedip gidesini getirtir.
  • bi kere deneyip başaramadığım eylem... tanrı da şarap içmeyin diyo ama...
  • sevgiliden ayrıldıktan sonra sigaraya tekrar başlamaya sebep olan hede. bir arkadaşımdan biliyorum, ayrıldıkları gün, ayrılıklarının şerefine sigarayı bıraktından sonraki ilk sigarasını içmişti ve çok mutluydu...
  • omru iliskinin devam etme suresine bagli olan gelip gecici sigara birakma eylemi. akabinde sevgiliden ayrilinca bunalima girme ve tekrar sigara baslama sureci gelir *
  • bir ya ben, ya x igrencligi örneği..