şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu günlerde çekimleri yapılan kara komedi filmi. yönetmen koltuğunda taner elhan oturuyor, oyuncu kadrosunda ise ayşen gruda, erkan can , selin şekerci, selim bayraktar ve sezin akbaşoğulları yer alıyor.
 • 19 ekim’de vizyonda olacak film. fragman ise şöyle; https://youtu.be/pihacfsdmbg
 • emre altuğ'un koskoca erkan can ile ayşen gruda ile aynı filmde oynayabilecek ne oyunculuğu var merak ettirir.
 • az evvel youtube'da denk geldiğim, filmi merak ettiren fragmana sahip yapım..
  ava giden avlanır gibi bir his oluştu bende..

  filmin konusu şöyle:

  "sevgili komşum, bir apartmanda yaşanan birbirinden ilginç olayları konu ediyor. şale apartmanı, içerisinde türlü insanların barındığı bir apartmandır. herkes tarafından sevilen bir kapıcı, mutlu bir evliliğe sahip bir çift, mahallelinin kedilerinin sevgilisi yaşlı teyze ve meraklı komşular… günlerden bir gün genç bir kadının hastaneye kaldırılması ve ardından bir başka kadının taşınması apartmanın hareketlenmesine neden olur. yeni komşu sığınma evinden gelen genç bir kadındır. sıkıntılı bir geçmişe sahip olan kadın, yeni erkek arkadaşı ile birlikte hayatında yeni bir başlangıç yapar. kurduğu yeni dünyasında kendisini hiç olmadığı kadar güvende hisseder. peki gerçekten de güvende midir? şale apartmanı’na taşınarak hayatına birçok insanı katan kadın gerçekte kime güvenmelidir?"

  ayşen gruda,
  erkan can,
  sezin akbaşoğulları,
  emre altuğ,
  selin şekerci gibi bir oyuncu kadrosuna sahip..
 • hafta sonu avmde kalabalıktan kaçmak için izlenebilir. pek bir numarası olmayan bir türk filmi
 • çerezlik bir film daha öte değil.
  ekşici mantığı ile yazmıyorum ama gerçekten kurgu olarak zayıf ve dağınık bir film. halbuki sağlam potansiyel vaad eden bir başlangıcı vardı.
 • koca salonda 4 kişi izlemeye başlayıp,tek başıma bitirdiğim filmdir. erkan can ve ayşen gruda için sonuna kadar direndim ama olmamış.
 • onur ünlü’nün yine onur ünlü olmaktan öteye geçemediği bir film. bir de kendisi çok matahmış gibi jrlarını yaratıp birbirinin aynı filmler çekiyor, pfff
 • süper dandik senaryoların aşırı kötü yönetmeni onur ünlü'nün kendisinden bir tane daha olsun da alem "taklitler asıllarını yaşatır" desin diye olacak el verip, her zamanki gibi berbo bir dille yazdığı acı aşk isimli felaket ötesi felaket senaryoda olduğu gibi "taner al lan sen çek" diyerek itelediği, pısırık taner elhan'ın da bütün gün çay içip bulmaca çözdüğü eski günlerini aratırcasına facia bir film haline ustalıkla dönüştürdüğü sikindiriklik notu 100 üzerinden 98 olan avmler'de ergen yiyişmelerinde rahatlikla kullanılabilecek filmi.