• olması.
  • vermesi
  • (bkz: sevgili) olmasi
  • o kadar çok var ki artık sevgilim olabileceğini bile düşünmüyorum, ilişki orospusu olunca böyle oluyor.

eskiden cahildik, toyduk; küçük bir gülümsemeye, bakışa aşık olurduk. sevmek her şey demekti ama şimdi sevginin ilişki pastasındaki oranı o kadar azaldı ki bazen bu böyle olmamalı diye kendimi yiyorum.

ey gidi üstat, zamanında bunları hep söylemiştin de onu o zaman düşünürüz deyip çok da sallamamıştım seni.

cidden ne olacak bizim bu halimiz?
  • gerçekten gönlümden geçen sevgili budur:

- vizyon olarak dünya insanı, hümanist ve dolu dolu biri olması, insanı ağzından çıkan her cümleyle beslemesi,

- bir ayağı türkiye’de, diğer ayağı ya da hayali boston’da olması, beraber harvard’da okuma hayalleri kurabilelim veya yolu tarif etsin. ingiltere’ye de okay olabilirim ama konuşmamız lazım.

- kendisi ateist/ agnostik/ tereddütlü deist olup solcu bir aileye sahip olması, annemin babamın ateistliğimi bilmemesini, babamın çok konuşmasını idare edecek biri olması,

- klas bir adam olması, ota boka tribe girmemesi, kapsayıcı, güçlü biri olması, cidden uzatmaması, boş detaycılık yapmaması,

- spor ya da smart casual giyim tarzı, bir sürü pahalı saati olmasına gerek yok, hatta gözümde fazlası kıroluk gibi artık.

- boylu poslu olsa, zayıf olsa iyi olur, olsun. olmazsa da karizmadan kurtarsın.

- liseli triplerinden ekseriyetle yoksun olması, en cool müzik grubu bu, bu dinlediğin de müzik mi falan derse ağzına vururum, rock’tır, metal’dir bitti devri benim için. başka kıtaların müzikleriyle ilgilenelim biraz da.

eklemeler yapacağım daha(sırıtan emoji).
  • bilgi kültür saygı sevgi hoşgörü güven sadakat
  • (bkz: siyasi görüş)
    şu yaşımda anladığım siyasetten nefret eden ama son zamanlarda kayıtsız kalamadığım bir konu. siyasi görüş aynı zamanda dünya görüşü bir insanın çünkü. siyasi görüşü bir çiftin kesinlikle aynı olmalı. bana göre.

ilki kadar kırmızı çizgi olmasa da opsiyonel olarak (bkz: tuttuğu takım) da aynı olsa iyi olur.
  • vicdan!
  • sevgili aramıyorum ki :)
hesabın var mı? giriş yap