şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ağlayarak 31)
  • (bkz: stalking)

anlamiyorum, cope attigin seyin curumesini izlemek gibi bir sey.
  • "sevmeye devam etmek" diyerek farklı bir yaklaşımda bulunmak istiyorum.
  • (bkz: askere gitmek)

ne kadar saçma bilmiyorum ama eski sevgilim benden ayrıldıktan sonraki gün, halen yüksek lisans yapıyor olduğum halde tecilimi bozdurup askere gitmiştim.

sonuç olarak iyiki de yapmışım diyorum ,hem benim için ağır psikolojik sorunlarla geçecek bir dönemi askerlik kafasıyla daha az hasarla atlattım, hemde vatani görevimi kazasız belasız bitirip geldim.
  • yatağa girdim, 15 gün aralıksız olarak brothers in arms dinledim, hem de kasetten, geri sara sara, cd çıkmamıştı.

yalnız helal olsun, çok kaliteli bant yapmışlar, bana mısın demedi.
  • odaya çekilip saçma sapan filmler açıp en komik sahnede hüngür hüngür ağlarsın. hiç okumayacağın bir kitabı açıp aynı sayfa ile uzun saatler bakışır ve bir cümle dahi okuyamazsın. sonra en acıklısından bir şarkı açarsın, damara bağlarsın, içini karartırsın ve kendini yatağa atıp yorganı üstüne çekip salya sümük ağlarsın. burnun akar burnunu çeker kazağının kolu ile sümüğünü silip ağlamaya devam edersin.

o gittikten sonra bir müddet kendini hüzün kuşlarına yoldaş edersin. onlarla beraber uzak diyarlara göçüp gitmek, ona dair herşeyi unutmak istersin ama bilmezsinki kafanı da beraberinde götürürsün.

böyle bön bön bakarsın etrafa. onun dokunduğu yerlere dokunursun, onun oturduğu yere oturur kokusunu hissetmeye çalışırsın. kapıya bakarsın uzun uzun ve o kapıdan girmesini boynuna sarılmasını "hadi ağlama, bak geldim yanındayım, ben seni hiç bırakır mıyım deliiii" demesini ve o yumuşacık kalp çarpıntılarıyla örülü göğsüne başını koyduğunu hayal edersin.

kısacası sen artık hüzünler diyarındasındır. bir hüzün kuşu ile beraber çıktığın bu yolda belki yeni bir göç dalgasıyla dönüp kendine sığınacak yeni bir kalp pardon yuva bulursun. böyle saçma sapan şeyler yaptırır arkasına bakmadan çekip gidenler işte. oysaki bilmezler yalnızlığın kollarına terk edilenlerin başına hüzün kuşlarının üşüştüğünü.
  • sims oynarken terk etmişti kısa mesajla. oyuna devam ettim ben de. çok güzel gidiyordu oyun da. onun sıcaklığıyla tam hissetmemiştim ayrılığı. ama sonra fena koydu tabii.
  • seni bırakmasına rağmen gururu ayaklar altına alarak geri dönmesi için yalvarmak, telefonda ağlayarak taciz etmek.

gelen mesajlar üzerine zorunlu edit: yazdıklarım yaşadıklarıma değil, gözlemlerime ve insan psikolojisi bilgime dayanmaktadır.
  • kabullenmek. unutmayın, doğada hayatta kalanlar hep duruma uyum sağlayabilenlerdir.
  • patronla çok saçma bir sebepten kavga edip üstüne 5 gün rapor alıp günlerce ağlamak, uyumak ve yine ağlamak.

not: kovulmadım.

diğer not: ayrılık acınızı dibine kadar yaşayın, içinizde o bile kalmasın.

hesabın var mı? giriş yap