şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sadece yalnız olduğumu hissettirdi ki ben bundan herhangi bir rahatsızlık duymadım.
    bunu hissettiren şey ne diye soracak olursanız bu gün markete çikolata güller gelmiş ben de elime aldım masum masum baktım. marketteki kız alsın sevgilin varsa sana dedi bende nerde dedim, olsun olur dedi. hayırlısı dedim diyeceklerim bu kadar hakim bey.
  • hissedilen her zaman hissettiğimden biraz farklı aslında.
    eskiden çok uğraşırdım bu konular için. kafaya takardım, üstüne giderdim, kendimi değiştirmeye çalışırdım. sonra yavaş yavaş neden bunlara ihtiyacım olsun ki, diye düşündüm. çünkü böyle bir hayatın bana katacağı hiçbir şey yok. her zaman 'neden' diye sorup duruyorsun kendine. insan kendisini, düşüncelerini, kalbini biliyorsa ; bilir ki er geç mutluluğu bulacak. ben de buna inanarak yoluma devam ediyorum. belki bulmam da kimseyi. ama en azından kendimi sorgulamayı bıraktım, rahatım. insanların buzdan kalplerine dokunmaya çalışmıyorum artık. kısaca eskisinden daha mutlu gireceğim.
  • hediyemi aldım, tek eksik sevgili
  • 14 şubat'ta evden dışarı çıkarsam yanlış anlaşılırım diye düşündürüyor. garip bir burukluk.