şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ölüm, vergiler ve sevgililer gününde yapılacak olan fik fik. bunlardan kaçış yok ama bir abiniz olarak size birkaç tüyo vereceğim elbette.

  sabah 6'da kalkmış, işe sıkışık trafikte zar zor yetişmişsin, ardından raporu, sunumu, işi gücü... bir sürü sevimsiz insanla iş icabı diyaloga girmiş, evine dönüp güzel bir yemek ve ılık bir duş sonrasında gelişecek olan erken bir uykunun hayalini kurmuşsun ama o da ne? bugün günlerden "sevgililer günü!!!!!"

  bakın net olarak söylüyorum, anlayışlı ve mantıklı bir sevgiliniz varsa şayet en azından işin yemek boyutunu evde halledebilirsiniz ama yemek sonrası? uzun sürmesi planlanan ve iki taraf için de öyle olması beklenen bir seks zorunluluğu. bahane yok!!!

  mantıklı bir sevgiliniz olduğunu düşünüyorsanız ve kendisi sizi akşam dışarı çıkartmaya çalışıyorsa, orada bir durun ve düşünün. siz düşünedurun ama ben cevabı vereyim. dışarıda takılıp zorunlu fikfiğin zamanını azaltmaya çalışma hareketleri bunlar. anlayın ki sevgiliniz sizinle sevişmekte eskisi kadar istekli değil.

  erkeklere önerim, hazır olmayan yiyeceklerle sosu hazırlanan makarna yapmaları. bim'den aldığınız makarnanın dahi üzerine koyacağınız bir adet defne yaprağı masayı cazip kılar.

  kadınlara ise tek önerim var o da sağda solda gördüklerinin etkisinde kalıp beklenti içine girmemeleri. bu örneği vermek istemezdim ama victoria's secret olsa bile üstündeki, göt yine aynı göt. karşınızdaki insanla nasıl daha iyi vakit geçirebileceğiniz şeklindeki soruların yanıtı, giydiğiniz ya da çıkardığınız bir şey olamaz.

  ben geçen sene kız arkadaşıma çikolatalı çilek yapmıştım mesela. çikolata çileği tutsun, yanmasın ve parlasın diye içine birazcık zeytinyağı koymuştum ama bizim gurmecik şap diye "ay ağzıma yağ tadı geldi" demişti ve sonrasında ise youtube'u açıp "çikolatalı çileğin iyisi limondan mı olur yoksa sirkeden mi?" kavgamıza görsel deliller aramıştık.

  sevgililer gününde yapacak şey çok. herkes gibi olmayın ama aşırıya da kaçmayın diye birkaç şey karaladım bilmem okuyan olur mu. haaaaa unutmadan, elbette fik fik de yapılacak ama önemli olan o yatağa nasıl ve hangi ruh hali içinde girildiği, bunu unutmayın. tabii yatağı tercih etmiyorsanız orasını bilemem :)

  iyi fik fikler dilerim. belinize kuvvet.
 • bu kafayla giderseniz anca zorunlu zort zort yaparsınız.

  not: mübarek 14 şubatta sevgili yada eşinizle tartışırsanız salonda hor hor da olabilir.